Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja w sprawie dopłat !

Aktualności | 2017-02-17 | Publikujący: Koło PZW Paczków

Informacja w sprawie dopłat !

Zgodnie z poprawką do uchwały nr 45/plenum/2016 z dnia 16.12.2016 r. w sprawie dystrybucji w 2017 r. członkowskich składek na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu PZW w Opolu na rzecz członków PZW nie będących członkami Okręgu PZW w Opolu:

"Członkowie PZW nie będącymi członkami Okręgu PZW Opole, którzy w swoich macierzystych okręgach mają wykupione zarówno składkę członkowską jak i składkę na ochronę i zagospodarowanie wód z dniem 1 marca 2017 r. będą mogli wykupić naszą okręgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód w dowolnym kole Okręgu PZW Opole. Należy to jednak zrobić osobiście. Wędkarze mający w swoich okręgach wykupioną jedynie składkę członkowską, będą mogli wykupić składkę na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu Opole jedynie w siedzibie Okręgu w Opolu".

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (16)

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Uwaga - w związku z moją planowaną nieobecnością od 28.03.2017 roku do 20.04.2017 roku biuro koła będzie otwarte w dniach 13-17.03.2017, 20-24.03.2017, 24-28.04.2017 codziennie w godzinach 15.00-18.00. Proszę o dokonywanie opłat w podanych terminach ponieważ podczas mojej nieobecności będzie to utrudnione. Z góry przepraszam za niedogodności. Pozdrawiam

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • tytus_bomba Data dodania: 3 lata temu Oceń: 9 + / -

  Dziękuję za szybkie info. Widzę ,że się władze zmieniły ,może wkoncu będzie "normalniej" pozdrawiam i życzę sukcesów

 • respire Data dodania: 3 lata temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • niezadowolony Data dodania: 3 lata temu Oceń: 9 + / -

  Telefony:
  Prezes Jarosław Pokrętowski - 516 122 536
  Wiceprezes Edward Chowałko - 605 559 600
  Skarbik Dariusz Habaj - 793 530 503
  Sekretarz Karol Borowiec - 785 989 703

 • tytus_bomba Data dodania: 3 lata temu Oceń: 8 + / -

  Czy jest jakiś nr telefonu kontaktowego do osoby pobierającej opłaty (skarbnik,prezes). W zeszły roku był nr tel. na stronie teraz nie ma. Adres email który jest podany nie działa.

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 13 + / -

  Kolego niezadowolony jeżeli chcesz publikować rzetelne a nie niesprawdzone i nieprawdziwe informacje zapraszamy (tak jak każdego z członków) na zebranie zarządu, które odbywa się raz w miesiącu. Jeżeli chodzi o czyny społeczne możemy je planować na terenach które dzierżawimy. Niestety nie jesteśmy właścicielami ani dzierżawcami terenów przyległych do rzeki. Na dzień dzisiejszy bardzo dużo pracy jest przy oczyszczaniu stawów i przy stanicy. Informacja o czynach jest wcześniej publikowana w aktualnościach - nie jest to tajemnica wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o zezwolenia na przejazd przez wał to wystąpiliśmy z prośbą o załatwienie tej sprawy do okręgu Opole i czekamy. Zezwolenia jak do nas dotrą będą dostępne w siedzibie koła w ramach wypożyczenia z uwagi na ich ograniczoną ilość. Pozdrawiam wszystkich tych którzy dali nowemu zarządowi kredyt zaufani i tych którzy z niezadowolenia robią sposób na życie.

 • niezadowolony Data dodania: 3 lata temu Oceń: 11 + / -

  Czy można zorganizować czyn społeczny na rzece od zapory do mostu powycinać te zarośla, wyrównać drogę dojazdowa ? Ogłosić wszem i wobec że jak ktoś weźmie udział w czynie to w przyszłym roku będzie zwolniony z opłaty na rzecz koła, a nie znowu wszystko cichaczem robicie. Zezwolenia na przejazd przez wał też sami sobie rozdajecie?

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 14 + / -

  Członkami koła Paczków są nie tylko mieszkańcy samego Paczkowa. Członkami są mieszkańcy z całej gminy Paczków i z innych miast np. Kłodzka, Nowej Rudy, Bystrzycy Kłodzkiej, Otmuchowa, Wrocławia .... Przynależność do koła nie jest uwarunkowana miejscem zamieszkania. Jeżeli chodzi o osoby dokonujące dopłat do okręgu opolskiego to nie możemy od nich pobierać ekwiwalentu tak samo jak nasi członkowie nie płacą np. w okręgu wałbrzyskim. W zeszłym roku osób które dokonały dopłaty w naszym kole było około 300. Obecnie jest wiele osób, które płaciły w zeszłym roku dopłatę a w tym roku przenoszą się z kartoteką do naszego koła więc część ich składek zostaje w naszym kole. Pozdrawiam.

 • henryk_p Data dodania: 3 lata temu Oceń: 12 + / -

  Ciekawe jest to koło w paczkowie miasto ma 7,5tys. mieszkańców tj.ponad 10% należy do pzw a od dopłacających potrafi się pobrać opłaty przypisane członkom koła/15zł/a ta kwota pozostaje w kole.

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 13 + / -

  Nie wiem skąd te informacje? Chyba, że kolega niezadowolony to członek byłego Zarządu Koła Paczków. W zeszłym roku Koło Paczków liczyło nieco ponad 800 członków z czego członkowie uczestnicy (do 16 lat) nie płacili ekwiwalentu. 15 złotych to kwota, którą uchwalono na ostatnim walnym zgromadzeniu i jest to chyba niska cena za nie robienie niczego. W tym roku płacimy wszyscy ekwiwalent a w przyszłym roku osoby, które uczestniczyły w pracach na rzecz Koła Paczków będą mogły być zwolnione z opłacenia ekwiwalentu. Nadmieniam, że odbyły się już czyny społeczne na stawach, gdzie z tych pieniążków zakupiono np. worki na śmieci czy prowiant dla uczestników (oczywiście wszystko jest udokumentowane fakturami i listami obecności). Pozdrawiam i przypominam, że od czwartku 02.03.2017 roku ruszamy z dopłatami.

 • niezadowolony Data dodania: 3 lata temu Oceń: 13 + / -

  Koło paczkow ok 1500 członków każdy płaci 15 zł na rzecz koła co daje 22500 zł.....

 • skarbnikpacz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 16 + / -

  Szanowni koledzy. Tzw dopłata to składka członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód i wynosi ona w tym roku 150 złotych. W całości jest odprowadzana do Okręgu PZW Opole. W kole zostaje ekwiwalent na rzecz koła w wysokości 15 złotych oraz 40% składki członkowskiej, która w tym roku wynosi 86 zł. Druga sprawa jeżeli ktoś ma opłaconą w swoim kole jedną i drugą składkę członkowską (czyli 86 +150) to może dokupić tzw dopłatę w wysokości 150 zł w dowolnym kole Okręgu PZW Opole. Natomiast jeżeli ktoś opłacił tylko składkę członkowską w swoim kole (czyli 86 zł) składkę na ochronę i zagospodarowanie wód musi opłacić w Opolu. Pozdrawiam.

 • bodekw59 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 14 + / -

  Celowe działanie władz ZO dla pozyskania nowych członków. Może się uda i ktoś zmieni koło na znajdujące się w okręgu opolskim i tym samych wszystkie składki zostaną w Opolu. No cóż oto cała Polska . Szkoda gadać.

 • rafalg1 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 12 + / -

  A jednak dno !!!!!! kasa wzięła gore nad rozsądkiem , z każdego znaczka sprzedanego w kole wędkarskim kolo pozostawia sobie cześć składki a resztę odprowadza do okręgu , no cóż po co dzielić się tymi pieniędzmi skoro całą pule można zostawić sobie , Cały czas myślałem ze jak to piszą na swoich stronach władze PZW ," PZW -to my" a okazuje się że nie my a interes kilku panów z zarządu , przykre że nas tak traktują,,,,,, A przecież nie ci co działają w kolach maja pensje tylko własnie okręgowi działacze , podzielono nas na jakieś bezsensowne regiony ograniczono nam prawa terytorialne do połowów a teraz jeszcze dla swojego interesu wprowadzają przepis który każe nam udać się do opola aby dokonać dopłaty .

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin