Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Katastrofa ekologiczna !

Aktualności | 2017-08-23 | Publikujący: Koło PZW Paczków

Katastrofa ekologiczna! 
Smutne informacje dotarły do nas wczorajszego popołudnia. Na rzece Nysie Kłodzkiej, poniżej zapory na Jeziorze Otmuchowskim ujawniono tysiące śniętych ryb. Powodem tego była "przyducha", spowodowana sinicami. 
Więcej: 

http://radio.opole.pl/100,209238,sniete-ryby-w-otmuchowie-przyczyna-zakwit-sinic-

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • bodekw59 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 7 + / -

    Ciekawe kto jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego do temperatur panujących poziomu wód między innymi na odcinku za zaporą w Otmuchowie. Wiadomo, że tam gdzie poziom wody jest bardzo niski a taki był utrzymywany za zaporą doprowadzi do nadmiernego rozwoju sinic a tym samych do wyzdychania wszystkiego co w niej żyje . To nie pierwszy raz kiedy czyjaś głupota doprowadziła do takiego stanu rzeczy. Czy kiedyś Polak zmądrzeje i będzie mądry przed szkodą .Wątpię.

  • jacekjak Data dodania: 2 lata temu Oceń: 13 + / -

    jacekjak

    jedni kradną od razu przy zarybianiu, inni mordują resztę która pływa, brak słów; złodzieje, bandyci, bezmózgowcy; jedni się starają drudzy wszystko rujnują - cała Polska, sami się wykańczamy, nic w tym kraju nie może być normalne i uporządkowane, tylko burdel, niedokładność, po prostu daleki wschód...tylko kraju/obszaru brakuje, żeby nie było skutków widać