Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OBCHODY 70-LECIA KOŁA PZW W PACZKOWIE !

Aktualności | 2017-09-28 | Publikujący: Koło PZW Paczków

W niedzielny poranek 24 września pomimo nie najlepszej pogody wielu wędkarzy oraz miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu pojawiło się przy stawie "Relax". Powodem tak licznej obecności była impreza zorganizowana wspólnie przez Zarząd Koła PZW w Paczkowie i Urząd Miejski. Wspólnie świętowaliśmy 70- lecie istnienia Naszego Koła oraz oddanie do użytku nowo wybudowanego placu przy basenie miejskim, który został przystosowany do celów rekreacyjnych.

Urodziny Koła PZW Paczków rozpoczęły się od Drużynowych Zawodów Spławikowych, w których można było złowić nie tylko ryby, ale też cenne nagrody. Następnie wszyscy zgromadzeni goście wzięli udział w Pikniku Rodzinnym. Daniem głównym była oczywiście ryba pod każdą postacią. Nie zabrakło też pieczonych kiełbasek, waty cukrowej i popcornu. Dla najmłodszych przygotowano zabawy, konkursy plastyczne i potyczki sportowe. 

Obecni na uroczystościach Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka i Przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie Wiesław Barabasz, przekazali na ręce Prezesa Koła PZW Paczków – Jarosława Pokrętowskiego statuetkę, gratulacje i życzenia. Prezes nie pozostał dłużny i również przekazał statuetki władzom samorządowym w ramach podziękowania za wkład w rozwój wędkarstwa na terenie naszej gminy.

Życzenia dla zarządu zostały złożone również przez Dyrektora PZW w Opolu- Jakuba Roszyka, z którym zadeklarowano i omówiono dalszą współpracę z władzami Okręgu.

Mamy nadzieję, że tak dobra współpraca, zarówno z władzami miasta jak i władzami Okręgu w Opolu zaowocuje kolejnymi świetnymi imprezami wędkarskimi w Paczkowie.

Zapraszamy do galerii zdjęć na facebooku : 

https://www.facebook.com/pg/Ko%C5%82o-PZW-Paczk%C3%B3w-230081277398545/photos/?tab=album&album_id=305045219902150

oraz tutaj : 

http://paczkow.pl/1496/uroczyste-obchody-70-lecia-pzw-kola-paczkow-i-otwarcie-placu-rekreacyjnego.html

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.