Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RELACJA Z WALNEGO ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZEGO ZA 2018 ROK W KOLE PZW PACZKÓW

Aktualności | 2019-01-22 | Publikujący: Koło PZW Paczków

W dniu 13 stycznia o godzinie 10 w restauracji Stodoła w Paczkowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 Koła PZW w Paczkowie. W zebraniu uczestniczyło 27 osób. Gośćmi zebrania byli pan Mieczysław Balcerek - z ramienia Okręgu PZW w Opolu oraz pan Wiesław Barabasz - przewodniczący Rady Miejskiej w Paczkowie. W trakcie zebrania zatwierdzone zostały sprawozdania i protokoły poszczególnych komisji: 
1. Sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za 2018r
2. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Koła za 2018r.
3. Sprawozdanie finansowe za 2018r.
4. Sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego Koła za 2018r.
5. Sprawozdanie z działalności sportowej za 2018r.
6. Projekt planu pracy i preliminarza finansowego na 2019r.
7. Protokół Komisji Mandatowej stwierdzającej prawomocność obrad.
W trakcie dyskusji zebrani wystąpili z wnioskiem do Zarządu Koła o zrobienie stanowisk wędkarskich na wysokości wsi Wilamowa na Jeziorze Otmuchowskim a Zarząd Koła wystąpił z wnioskiem do Zarządu Okręgu o zmniejszenie limitu leszcza (pow 35 cm) na Jeziorze Otmuchowskim do 5 sztuk. 
Na ręce pana Wiesława Barabasza wręczono podziękowania dla burmistrza Paczkowa oraz przewodniczącego Rady Miejskiej za owocną współpracę oraz wsparcie działań Koła PZW Paczków.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zebrania za obecność!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • bodekw59 Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Czy wiadomo coś więcej na temat informacji z PZW okręg Opole dotyczącej zezwolenia na amatorski połów ryb wędką przez współmałżonka, konkubenta itd . Podobno takie zezwolenie będzie można nabyć u skarbnika w macierzystym kole . Ile ma kosztować takie zezwolenie i czy będzie ono okresowe na dany rok czy tak jak kiedyś bezterminowe dopóki znowu ktoś " mądry" tego nie zmieni???

  • niezadowolony Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 11 + / -

    "Zarząd Koła wystąpił z wnioskiem do Zarządu Okręgu o zmniejszenie limitu leszcza (pow 35 cm) na Jeziorze Otmuchowskim do 5 sztuk" BRAWO dla zarządu ale warto do tego dodać ujście nysy kłodzkiej do jeziora otmuchowskiego.