Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkarski Dzień Dziecka w naszym kole PZW.

Dzień Dziecka w naszym kole.

 

Dzień niby jak każdy inny, lecz dla naszego koła jest dniem szczególnym. Zapewne zapytacie „ a co w tym dniu 10.06.2018 jest takiego szczególnego?” – już wyjaśniam – dziś w naszym kole PZW Strzelce Op. – Miasto mamy Zawody dla najmłodszych, przyszłych WĘDKARZY!  Dzisiejsza impreza odbywa się pod patronatem Starostwa Powiatowego Strzelce Opolskie oraz Urzędu Miasta Strzelce Opolskie. Tego słonecznego dnia nasi najmłodsi wędkarze na zbiórkę przybywali dużo przed czasem. O godzinie 9/30 wszyscy z zapisanych uczestników potwierdziło swój udział w imprezie. Impreza ta obejmuje nie tylko dzieci i młodzież z naszego koła, ale jest organizowana dla dzieci i młodzieży naszego miasta i powiatu, czyli Powiatowy Wędkarski Dzień Dziecka. Pomimo tak pięknej pogody swój udział zgłosiło 29 uczestników  chłopaków i dziewczyn/ ek  gotowych do rywalizacji.

          1. Do 7 lat - 7 dzieci.

          2.Do 10 lat -6 dzieci.

          3.Do 14 lat - 16 dzieci.

  Wszystkich obecnych gorąco przywitał nasz prezes koła Jan Gruszka . Po krótkim powitaniu prezes przedstawił obecnym program i regulamin imprezy. Teraz wszyscy rozeszli się do wyznaczonych sektorów według kategorii wiekowej. W każdym sektorze obecni są nasi wędkarze służąc pomocną radą i w razie problemów nie tylko wędkarskich. Tak już wybiła godzina dziesiąta, rozpoczęto zmagania. Słoneczko świeci, jest milutko, cieplutko, dobrze że wiatru nie ma. Pomimo takich warunków nikt z „wędkarzy" nie rezygnuje, walczą wspaniale do końca. Najmłodsi wędkują 1 godz., średniaki 1 i ½ godz., a najstarsi 2 godz. Na stanowiska dzieci otrzymały napoje i małe słodkie co nieco. Dziś rybki jakby same wchodzą na haczyk, oby nam dorosłym w następne zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta rybki także wskakiwały ochoczo. W powietrzu rozchodził się wspaniały zapach grilowanych specjałów, nad którymi to czuwał kol. Adam Majchrowicz z małżonką Tak minęła już pierwsza godzina, ruszają sędziowie, a najmłodsi na smakowity poczęstunek i tak po kolei schodzą cyklicznie następne sektory. Po poczęstunku najmilsza chwila. Dyplomy, puchary, nagrody rzeczowe. Dekoracji najlepszych dokonał nasz prezes Jan Gruszka i Przewodniczący Kom. Sportowej Adam Majchrowicz. Podziękowali oni naszym uczestnikom dzieciom, młodzieży za wspaniałą zabawę, duży hart ducha, Pokazali że dla prawdziwego wędkarza nie ma złej pogody, bo są  tylko dwie: jest pogoda dobra i bardzo dobra na wędkowanie, nie każdemu udało się wygrać (czytaj złowić rybkę), jedni mieli więcej szczęścia, drudzy mniej, ale należy pamiętać, że najważniejsza była dobra zabawa dzieci. Tak więc wszystko dobre co się dobrze kończy i zapraszamy na następne nasze imprezy i zawody.
Byli także sponsorzy którzy pragną pozostać anonimowi, w cieniu. Wspomnę tylko ich wielkie, wspaniałe słowa: „Dla nich najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech na twarzy DZIECKA!”
Ot cała prawda! 
Dziękuję kolegom wędkarzom za pomoc w organizacji dzisiejszej super imprezy, to dzięki Wam koledzy wszystko było cacy! Dzięki!
Ja tam byłem razem z Wszystkimi się bawiłem i mówię Wam
Wspaniała Impreza.!!!
Pozdrawiam Krzysztof O. – adler .

 Kategoria do 7 lat.

Żabiński Filip – 8 szt - I

Majchrowicz Jakub – 6 szt - II   

Weremko Julia - 5 szt  - III        

Korzeniec Lilianna – 4 szt - IV                 

Stobierski Jan - 3szt - V

Kategoria do 10 lat.

Serwata Maciej  - 1.62  - I           

Sierpień Wiktoria - 0.028 - II                                    

Krawiec Mateusz - 0,018 - III                                    

Goli Karolina - 0.008 - IV                                            

Majewski Maciej - 0.007 - V                                     

Nowakowska Justyna – 0 - VI                                   

Kategoria do 14 lat.

1 - Malec Dawid - 6.170 - I             

2 - Kita Maciej - 3.210 - II            

3 - Jachimczyk Mariusz - 2.660 - III                           

4 - Jsański Szymon - 1.830 - IV          

 Na koniec jeszcze tylko chcielibyśmy GORĄCO i SZCZERZE PODZIĘKOWAĆ naszym wiernym i szczodrym sponsorom, którzy corocznie hojnie sponsorują nam ten miły Wędkarski Dzień Dziecka i Młodzieży, oby takich ludzi dobrej woli, o dobrym sercu nigdy nie zabrakło. 

Podziękowania dla sponsorów:

Starostwo Powiatowe Strzelce Opolskie.

Urząd Miasta Strzelce Opolskie.

Referat Sportu i Rekreacji w Strzelcach Opolskich – Darek Bolechowski.

Polski Związek Wędkarski Okręg Opole.

Fundacja JAXON.

TiM – spławiki ; Maciej Skrzetuski.

Balsax. 

Sklep zoologiczno wędkarski Karp - Mas.

Firma Wędliniarska – Świeżyzna.

Piekarnia Osiedlowa – Rafał Domaredzki .

Tabele lokat w załączniku.                                      

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.