Aktualności | 2017-04-30 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

W sobotni poranek przy sprzyjającej pogodzie, kilku wędkarzy naszego Koła spotkali się aby wspólnymi siłami przygotować stanowiska do nadchodzącego sezonu. Nakład pracy był spory, bo prócz sprzątania brzegów z porzuconych śmieci zostały również oczyszczone stanowiska wędkarskie z połamanych trzcin oraz innych zalegających brzegi jeziora roślin. Wszystkim przybyłym członkom serdecznie dziękujemy raz jeszcze za przybycie i zapraszamy na kolejne czyny, które odbędą się zgodnie z kalendarzem imprez wędkarskich na rok 2017.... więcej

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW KOŁA PZW SZCZEDRZYK

Aktualności | 2017-01-12 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Dnia 7 stycznia 2017 odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo wyborcze Koła PZW Szczedrzyk. Na zebraniu uczestniczyło ponad 20 członków naszego Koła jak i przybli goście Dyrektor Biura Okręgu PZW Opole Jakub Roszuk, Wiceprezes ZO PZW Opole Wiesław Miś oraz Przedstawiciel Okręgowej Komisji Rewizyjnej Piotr Grabowski. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania z: 4-letniej kadencji Zarządu, finasowe Koła, Sądu Kolezeńskiego Koła, Komisji rewizyjnej, Rzecznika Dyscyplinarnego Koła, Klasyfikacji Najlepszego wędkarza Koła oraz projekt programu działania na przyszłą ...... więcej

SKARBNIK KOŁA PZW SZCZEDRZYK INFORMUJE

Skarbnik Koła przyjmuje opłaty za składki na rok 2017 w siedzibie Koła w Remizie OSP Szczedrzyk w każdy czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00. telefony kontaktowe: Skarbnik: 77 4655 196 Prezes: 604 330 292... więcej

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KOŁA PZW SZCZEDRZYK

Aktualności | 2017-01-01 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Informuję się że w dniu 07.01.2017 w remizie OSP Szczedrzyk o godznie 16.00 odbędzie się zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze wszystkich członków naszego Koła. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.... więcej

Zakończenie sezonu 2016

Aktualności | 2016-10-16 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Wdniu 01.10.2016 na jeziorze średnim w turawie przy sprzyjającej pogodzie odbyły sie ostanie zawody wliczające się do klasyfikacji o najlepszego wędkarza Koła PZW.W zawodach brało udział 13 wedkarzy wśród których po 3 godzinnym zmaganiem tylko 3 zawodników przedstawiło komisji sedziowskiej swój połów. Po zawodach wszyscy uczestnicy udali się na ul. Rybacką do Szczedrzyka gdzie jak co roku odbyło się sprzątanie wałów na jeziorze Turawskim. Po zakończonym sprzątaniu wszsycy uczestnicy udali się na wspólny posiłek. Na ...... więcej

ZAWODY O PUCHAR PREZESA KOŁA PZW SZCZEDRZYK 2016

Aktualności | 2016-09-12 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Dnia 03.09.2016 o godzinie 6.00 na akwenie Biestrzynnik "Duży" Prezes Koła Krystian Wolny przywitał 15 uczestników zawodów, którzy zdecydowali się walczyć o tegoroczny puchar Prezesa Koła. Pogoda w tym dniu wyjątkowo dopisała i po 4 godzinnych zmaganiach z kapryśnymi rybami, które współracowaly tylko z wybraną częscią uczestników. Ostatecznie po zważeniu połowu wszystkich uczestników tylko 3 mogło stanąc na podium, okazali sie nimi ostatecznie1. Janik Waldemar 1690 pkt.2. Wycisk Joachim 1440 pkt.3. Piechota Piotr 1200 pkt. ... więcej

zawody z okazji Dnia Dziecka 2016

Aktualności | 2016-06-13 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Dnia 4 czerwca 2016 przy bardzo sprzyjającej pogodzie na jeziorze Średnim w Turawie zostały zorganizowane zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka. Zawody zostały połączone z zawodami o puchar Konrada Konieczki wieloletniego działacza naszego Koła. Na starcie stanęło 12 młodych adeptów wędkarstwa. Po dwugodzinnych zmaganiach wszyscy uczestnicy i opiekunowie, wspólnie udali się na poczęstunek. Po krótkiej przerwie można było wyłonić 3 najlepszych zawodników, którymi okazali się: 1 miejsce zajęła Piątek Hanna 2 miejsce zajął Kostka ...... więcej

KOMUNIKAT ODNOŚNIE ZAWODÓW O PUCHAR KONRADA KONIECZKI

Aktualności | 2016-05-18 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Informacja odnośnie zawodów dnia 4 czerwca: 1) podczas zawodów będą rozgrywane dwie kategorie wiekowe. 2) w kategorii seniorów połów ryb odbywać się będzie jedną wędką metodą gruntową (obciążenie zestawu musi się poruszać po żyłce swobodnie, np: przy zastosowaniu rurki antysplątaniowej) 3) kategoria kadet U14 (do lat 14) połów ryb odbywać się będzie jedną wędką metodą spławikową Zbiórka uczestników zawodów gruntowych (tj. seniorów) odbędzie się o godz 7.00 na przystanku autobusowym przy jeziorze ...... więcej

Zawody otwarcie sezonu 2016

Aktualności | 2016-05-08 | Publikujący: Koło PZW Szczedrzyk

Jak co roku początek weekendu majowego nasi członkowie spotykają się na zawodach otwierających sezon na jeziorze Średnim. W sumie w sobotni poranek 30 kwietnia zjawiło się 21 wędkarzy naszego Koła, którzy walczyli o pierwsze miejsce na podium. Pogoda dopisała startującym lecz apetyt ryb juz nie, co przełożyło sie na ilość łowionych ryb. Po 4 godzinnych zmaganiach tylko troje zawodników mogło przedstawić komisji sędziowskiej ryby. Największą ilość ryb złowił i zwycięzcą zawodów został kolega Waldemar Janik (225 pkt.) tuż za nim uplasował się ...... więcej