Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

KARAŚ POSPOLITY - Zarybienie "Złotem" akwenów w Rozwadzy

Aktualności | 2020-10-14 | Publikujący: Koło PZW Zdzieszowice

W dniu dzisiejszym, tj. 14.Października 2020 r., akweny w Rozwadzy (0.61 oraz 0.76), zostały zarybione karasiem pospolitym. Ta piękna ryba, została zakupiona ze środków naszego koła. Ogółem do wody trafiło 100 kg ryby (30 kg Cegielnia;70 kg Wyrobisko). Ryby pochodziły z Gospodarstwa Rybackiego Grodzisko, a przywiezione "naszym rybowozem", z Ośrodka Zarybieniowego w Poliwodzie. Piękne,wygrzbiecone i we wspaniałej kondycji ....złocą sie w naszych akwenach !!!

P.S. Dziękujemy koledze Marcinowi (Koło PZW Gogolin), który podczas spinningowania w ten deszczowy dzień, pomógł nam w ważeniu i zarybieniu... "złotą rybą" !!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Piątek Grzegorz Data dodania: 2 dni temu Oceń: 0 + / -

    pzwzdzieszowice

    Witam. Przepraszam iż wcześniej nie odpisałem (obowiązki służbowe :). Do rzeczy. Cieszę się że ktoś docenia nasze wyniki ! Zakupiliśmy karasia pospolitego z ....hodowli polecanej przez Okręg Opole. Czyli, z atestem,homologacją,OC,AC i innymi potrzebnymi świadectwami do zarybienia Naszych akwenów. Jednocześnie szanujemy troskę o budżet Naszego Koła (zupełnie niepotrzebną). Rybę zakupujemy z "sprawdzonego źródła"...nie od szwagra Józka czy Zenka. P.S. A,co do ..."śmiechu na sali" - ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA !!! Aby wyrazić swoje troski i pomocne wskazówki, które pomogą Naszemu Kołu , działać w sposób prawidłowy i oszczędny . Słowo - "super",nie jest fortunnym słowem do poważnej polemiki. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ...."REALNEJ" współpracy !

  • pzwdarek72 Data dodania: 14 dni temu Oceń: 0 + / -

    Średnia cena karasia 8 zł za kg "super" .Wyniki godne podziwu. Śmiech na sali