JUBILEUSZ 65 LAT "PADWA - ZAMOŚĆ"

Komunikaty | 2015-07-31 | Publikujący: Koło PZW "Padwa"

ZARZĄD KOŁA „PADWA” ZAMOŚĆ MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW SWOJEGO KOŁA PZW NA UROCZYSTOŚCI OBCHODÓW JUBILEUSZU 65-CIO LECIA KOŁA „PADWA” ZAMOŚĆ, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 16-08-2015r NAD ZALEWEM W KRYNICACH, BUDYNEK NA GROBLI CZOŁOWEJ . PROGRAM IMPREZY: ZAWODY SPŁAWIKOWE w kategoriach; kobiety, kadeci, juniorzy, seniorzy, goście. 6.00 - zbiórka zawodników 6.00 - 6.30 - odprawa, losowanie stanowisk 6.30 - 8.00 - dojście na stanowiska, przygotowanie do wędkowania 8.00 - 11.00 - zawody ...... więcej

Sprawozdanie z olimpiady młodzierzy w sportach wędkarskich w Jacni w dniu 12.07.2015r.

Aktualności | 2015-07-31 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W olimpiadzie startowało 11 zawodników. W kategorii do 12 lat I miejsce zajął Kawecki Dawid, II miejsce zajął Wichowski Gabriel, III miejsce zajął Paszko Marcel. W kategorii do 14 lat I miejsce zajął Pitak Dominik, II miejsce zajął Jargieło Jakub, III miejsce zajął Wosiura Filip. W kategorii do 16 lat I miejsce zajął Jargieło Sebastian, II miejsce zajął Grela Piotr, III miejsce zajął Chołody Dawid. Drużynowo zwyciężyła I drużyna Roztocze, 2 miejsce drużyna II Roztocze a 3 miejsce, drużyna „Jacynka”. Sporządził, Roman Stopa... więcej

Relacja z I Maratonu Wędkarskiego organizowanego przez koło PZW „Roztocze” Zamość w dniach 25-26 lipca 2015 roku.

W zawodach udział wzięło 26 zawodników koła „Roztocze” podzielonych na 2 grupy wiekowe tj. młodzież do lat 16 i seniorzy powyżej 16 lat. Zawody trwały od godz. 18:00, 25 lipca, do godz. 10:00, 26 lipca. Pogoda była zmienna tj. w nocy była burza więc ryby nie kwapiły się do żerowania, a najlepsze brania były nad ranem. W kategorii do 16 lat zwyciężył Dominik Pitak z wynikiem 6010 punktów, 2 miejsce zajął Kucharski Łukasz3870 punktów, 3 miejsce, Wichowski Gabriel 1300 punktów, 4 miejsce Żukowska Martyna 640 punktów, 5 ...... więcej

WYNIKI VIII PUCHAR WKW RACZEK ZAMOŚĆ

W minioną niedzielę na zalewie w Nieliszu odbyły się zawody spinningowe " VIII PUCHAR WKW RACZEK ZAMOŚĆ". Na starcie stawiło się 39 zawodników z Zamościa i okolic, Chełma, Zabrza, Leżajska, Ostrowca Św, Strzyżowa, Mińska Maz. Zawody rozgrywane były jak zwykle na żywej rybie w jednej 7mio godzinnej turze. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Marek Wojtas (sędzia główny) i Marcin Klajn. Po śniadaniu nastąpiła odprawa techniczna i losowanie obsad łodzi. Tura trwała od godziny 7ej do godziny 14tej. Zwycięzca zawodów Paweł ...... więcej

Wyniki I tury Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego w Wędkarstwie Spławikowym Rogóźno 17.05.2015

Aktualności | 2015-07-15 | Publikujący: Koło PZW Tomaszów "Tomasz"

Dnia 17.05.2015 r. do rywalizacji stanęło 15 zawodników z 5 kół z ternu naszego powiatu. Ryba brała słabo, stąd wyniki nie były powalające. Przez 4 godziny zawodów ryby złowiło 11 zawodników. Wyniki Grand Prix Powiatu Tomaszowskiego 2015 LP Imię i nazwisko koło m. I tura waga I t. 1 Piotr Babiarz Wydra 1 2115 2 Waldemar Barcicki Tomasz 2 1415 3 Krzysztof Szawracki Wydra 3 1220 4 Piotr Bartosik Tomasz 4 565 5 Tomasz Barcicki Tomasz 5 525 6 Bartłomiej Malec Tomasz 6 320 7 Maciej Barcicki Tomasz 7 305 8 Krzysztof ...... więcej

SPŁAWIKOWY PUCHAR PREZESA ZARZĄDU OKRĘGU PZW ZAMOŚĆ

Komunikaty | 2015-07-15 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Okręgu PZW w Zamościu oraz Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje, że w dniu 09.08.2015 r (niedziela) organizuje Spławikowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu zaliczany do klasyfikacji Grand PRIX Okręgu. Zawody zostaną rozegrane na zbiorniku Krynice. Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualne i drużynowej: Seniorzy: 1-na tura czterogodzinna U-23: 1-na tura czterogodzinna Kobiety: 1-na tura czterogodzinna Juniorzy: 1-na tura trzygodzinna Kadeci: 1-na tura trzygodzinna Prawo udziału w zawodach mają członkowie kół oraz klubów wędkarskich z zamojskiego okręgu ...... więcej

Spinningowe zawody o Puchar Zarządu Okręgu w Zamościu

Organizator - OKS przy Zarządzie Okręgu Zamość Termin – 13.09.2015r. Termin Zawodów - Zbiornik Nielisz z łódek, dopuszcza się używania silników spalinowych. Organizator nie zapewnia łódek. Miejsce zbiórki - Wiata PZW od strony Nawozu o godz. 6.00 Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w jednej 6-cio godzinnej turze. Obowiązkowe jest posiadanie siatki na ryby. Nagrody - puchary za zajęcie 1 - 3 miejsca, dyplomy do 6 miejsca. Opłata startowa wynosi 40 zł od zawodnika. W ramach opłaty startowej, organizator zapewnia posiłek, napoje ...... więcej

Pierwsze zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży do lat 16 "Ściany Wschodniej"

Wyniki zawodów | 2015-07-13 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W dniu 14.06.2015 roku na zbiorniku Nielisz odbyły się pierwsze zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży do lat 16 "Ściany Wschodniej". Organizatorem zawodów była Rada d/s Młodzieży O PZW w Zamościu. W zawodach brało udział 5 drużyn 3 osobowych i zawodnicy indywidualni. Po trzech godzinach zawodów drużyny z poszczególnych Okręgów zajęły następujące miejsca: 1 miejsce Drużyna pierwsza Okręgu PZW w Chełmie - 7 pkt. 2 miejsce Drużyna Okręgu PZW w Białej Podlaskiej - 12 pkt. 3 miejsce Drużyna druga Okręgu PZW w Chełmie - 18 pkt. 4 ...... więcej

SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW RZUTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PZW BYDGOSZCZ - ZAWODY W INOWROCŁAWIU 26 – 28.06.2015 ROKU

Aktualności | 2015-07-08 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W zawodach udział wzięło 72 zawodników. Najlepszy rezultat odniósł junior Krzysztof Matwiejczuk, który w 3-boju zajął II miejsce, a w 5-boju III miejsce. Przemysław Szopa zajął w 3-boju VIII miejsce, a w 5-boju IX miejsce, Łukasz Kucharski w 3-boju zajął XIV miejsce, a 5-boju XIII miejsce. Dobry rezultat zanotował kadet Dawid Kawecki, który zajął IV miejsce, a w finale arenberga II miejsce. Senior Paweł Stopa zajął V miejsce, Bartłomiej Kozyra zajął XIX miejsce. Drużyna mężczyzn zajęła VI miejsce, zaś drużyna młodzieżowa V ...... więcej

WYNIKI SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PZW ZAMOŚĆ BUG - GRÓDEK

Wyniki zawodów | 2015-07-08 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W dniach 20 – 21.06.2015 odbyły się spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Zamość. Zawody zorganizowano w Gródku na rzece Bug. Do zawodów przystąpiło łącznie 36 zawodników, w tym 19 seniorów, 3 U – 23, 4 U – 18, 10 kadetów. Pierwszego dnia zawodów startowali kadeci i juniorzy (U-18) od godziny 8 do 11, a seniorzy i U – 23 od 14 do 18. Łowioną rybą były krąpie, płocie, leszcze i ukleje. Drugiego dnia odbyła się druga tura zawodów na której zmagało się 19 seniorów i 3 U – 23. Wyniki w ...... więcej