Uwaga - kurs na sternika motorowodnego 3.04.2015!

Aktualności | 2015-03-30 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zamościu organizuje kurs na: Sternika Motorowodnego. Początek kursu już 3 kwietnia 2015 a egzamin 25 kwietnia. Więcej informacji pod nr telefonu 84 639 14 57 lub 504 910 913. ... więcej

Sprawozdanie

W zawodach udział wzięło 62 zawodników. Okręg PZW Zamość reprezentowało 5 zawodników. Kozyra Bartłomiej – senior, Szopa Przemysław – junior, Kucharski Łukasz – junior, Kawecki Dawid – kadet, Pitak Dominik – kadet. Największy sukces odniósł Kucharski Łukasz który w finale sprintcastingu zajął 1 miejsce zaś w trójboju zajął 7 miejsce , Szopa Przemysław zajął 8 miejsce. Kozyra Bartłomiej zajął 9 miejsce Kadeci Pitak Dominik 4 miejsce zaś Kawecki Dawid 8 miejsce. Drużyna Zamościa zajęła 6 ...... więcej

W zawodach startowało 14 zawodników 4 kadetów i 4 seniorów z PZW Lublin i PZW Zamość. Okręg PZW Zamość reprezentowało 5 zawodników tj. Matwiejczuk Krzysztof, Szopa Przemysław, Kucharski Łukasz – juniorzy, Pitak Dominik, Kawecki Dawid – kadeci. W juniorach zwyciężył Matwiejczuk Krzysztof 2 miejsce zajął Szopa Przemysław, a trzecie Kucharski Łukasz. Wśród kadetów zwyciężył Kawecki Dawid bardzo dobrym wynikiem 335 punktów na 400 możliwych drugie miejsce Pitak Dominik 257, a trzecie Piotr Knap 210 punktów ...... więcej

Komunikat Nr 1 dotyczący organizacji spławikowych zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej w PZW

Rada ds. młodzieży przy Z. O. PZW w Zamościu informuje że w dniu 25.04.2015 r. na zbiorniku Krynice odbędą się spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej w PZW. Harmonogram czasowy zawodów : 8:00 – zbiórka uczestników imprezy nad zb. Krynice od strony grobli 8:15 – losowanie stanowisk 8:45 – wejście na stanowiska 9:30 – rozpoczęcie zawodów 12:30 – zakończenie zawodów 12:30 – 13:00 – praca komisji sędziowskiej i ogłoszenie wyników 13:30 – kiełbaski z ...... więcej

II Obóz wędkarski w Józefowie dla dzieci i młodzieży!

Aktualności | 2015-03-11 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Zarząd Okręgu PZW w Zamościu podjął decyzję o organizacji obozu wędkarskiego w Józefowie w okresie od 29.06-11.07.2015 roku Planowany koszt od osoby około 1000 zł - możliwość pozyskania dofinansowania z Koła. Prosimy o zgłaszanie uczestników. Planujemy jak w tamtym roku grupę chłopców i dziewcząt w wieku 11-16 lat Ilość miejsc ograniczona! ... więcej

Egzamin na sędziego klasy podstawowej i okręgowej dyscyplin wędkarskich i rzutowej

Aktualności | 2015-03-10 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Kolegium Sędziowskie przy Zarządzie Okręgu PZW zawiadamia Koło, że w dniu 10.04.2015rok godz. 15.00 w Biurze Okręgu organizuje egzamin na sędziego klasy podstawowej i okręgowej dyscyplin wędkarskich i rzutowej Zgłoszenia wytypowanych przez Zarządy Kół kandydatów na sędziów należy składać w Biurze Okręgu do dn.31.03.2015r.... więcej

Pstrągowe Mistrzostwa Koła PZW Roztocze 2015 - wyniki

Aktualności | 2015-02-25 | Publikujący: Koło PZW Zamość ROZTOCZE

W minioną niedzielę odbyły się Pstrągowe Mistrzostwa Koła PZW Roztocze w Zamościu. Zbiórka o 6.30, krótka odprawa na której omówiono zasady, czyli: liczy się jeden najdłuższy pstrąg potokowy, zawody na żywej rybie, połów udokumentowany fotką ryby przy miarce. Teren zawodów obejmował całe wody krainy pstrąga i lipienia należące do naszego okręgu PZW w Zamościu ale oczywiście najbardziej oblegane były Wieprz i Por. Po pięciu godzinach łowienia najdłuższą rybą (fotką) pochwalił się Marcin Klajn, który złowił na ...... więcej

CÓŻ TO BYŁ ZA BAL ...

Aktualności | 2015-02-16 | Publikujący: Koło PZW Werbkowice

14 lutego 2015 roku odbył się pierwszy w historii naszego koła BAL WĘDKARZA, bal zgromadził ponad 90 sympatyków wędkarstawa. Była to niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy pasjonatów jednego słusznego hobby. Sam bal zakończył trwający karnawał a dla niektórych był okazją aby zagwarantować swojej drugiej połówce niezapomniany walentynkowy wieczór. Podczas balu odbyły sie wybory KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyły się zawody rzutowe, najlepsi otrzymali pamiątkowe ...... więcej