Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Uwaga - w ten weekend zbiornik Nielisz wyłączony z wędkowania z łodzi!

Komunikaty | 2015-06-29 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W dniach 3 - 5.07.2015 na zbiorniku Nielisz rozegrane zostaną Ogólnopolskie Zawody Spinningowe z cyklu Grand Prix Polski z łodzi "Puchar Nielisza".

 

W związku z powyższym informujemy, że na zbiorniku obowiązywać będzie zakaz połowu z łodzi od 3.07.2015 (godz. 22:00) - 5.07.2015 (godz. 15:00).

 

Za utrudnienia przepraszamy

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Zgnilec Darek Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek_zgnilec

  Witam
  Jeżeli chodzi o wędkarzy łowiących z brzegu w czasie zawodów to pamiętam wiele zawodów GPx Polski, w czasie których wędkarze łowili z brzegów np Dziećkowice i gdzie conajmniej 95% zawodników łowiło przy brzegach, w odległości nie większej niż 10m od brzegu i nie przypominam sobie żeby były jakieś spory z wędkarzami, przynajmniej ja takich nie miałem chociaż w moim łowisku stały 2 stanowiska karpiowe a wędkarze wchodzili do wody za pas trzcin i wyrzucali swoje zestawy. Mało tego pamiętam zawody gdzie łowisko nie było zamknięte nawet dla wędkarzy łowiących z łodzi a ci wędkarze zajmowali miejscówki miejscowym zawodnikom - to też jakoś przeżyliśmy. Z drugiej strony RAPR rozdział 3 pkt 7 mówi "obowiązkiem wędkarza jest opuszczenie łowiska, jeśli rozgrywane mają być na nim zawody sportowe...." Może i tak by było gdyż organizator czyli Okręg PZW w Zamościu był skłonny podjąć taką uchwałę ale w przeciwieństwie do np. Roberta i Józka, którzy napisali o tej sprawie normalnie, znalazł się jeden lub więcej "mundrych", którzy nie trzymają ciśnienia przed zawodami i już od tygodnia mają tzw sraczkę przed zawodami i postanowili zadzwonić do biura okręgu i przekonywać o swoich racjach w sposób co najmniej niekulturalny i chamski wszystkich pracowników biura łącznie z Panią dyrektor. Proponuję żeby ci "mundrzy", którzy mają chyba za wysokie mniemanie o sobie, załatwiali teraz aby okręg podjął uchwałę o całkowitym zamknięciu zbiornika w czasie 2 tur zawodów. Jeżeli takiej uchwały nie będzie to możemy dziękować tym "mundrym".

  Druga sprawa to podobno tura sobotnia lub 2 tury rozpoczną się wcześniej, co spowodowane jest bardzo wysokimi temperaturami przewidzianymi na czas rozgrywania zawodów a poza tym podobno z rana można coś złowić...

 • Wyspiański Józef Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  wyspa106

  Też pływałem przez ostatni weekend po Nieliszu i obiecujące miejscówki były obstawione przez wędkarzy łowiących z brzegu, więc też jestem za całkowitym wyłączeniem zbiornika dla wędkarzy na okres zawodów nie tylko z łodzi!!!
  J.Wyspiański

 • Sęp Robert Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  kempi

  Proszę organizatorów o przemyślenie decyzji dotyczącej wyłączenia zbiornika z wędkowania tylko z łodzi. Spędziłem tam w poprzednim tygodniu kilka dni i wiem, że jeśli na brzegach będzie łowiło tylu wędkarzy to nie zostanie nam wiele miejsca do łowienia, a spowoduje to mnóstwo niepotrzebnych konfliktów. Domyślam się, że władze nie chcą podejmować trudnych decyzji, ale jeśli chce się zorganizować dobrze zawody takiej rangi, to niestety jest to konieczne. Zwłaszcza, że wielu z nas pamięta dobrze poprzednią porażkę organizacyjną. Pozdrawiam i życzę udanej imprezy.
  Robert Sęp.