Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zmiany w regulaminach zbiorników!

Komunikaty | 2016-01-29 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Okręg Polskiego Związku Zamościu informuje, że w związku z przyjęciem na 2016 rok nowych ujednoliconych zasad połowu ryb jednakowych na wszystkich naszych wodach, dotychczasowe regulaminy które obowiązywały na zbiornikach z dniem 01.01.2016 rok tracą ważność.

Gospodarzy Kół prosimy o usunięcie tablic ze starymi regulaminami. Nowe zasady są zawarte w każdym Zezwoleniu na wędkowanie.

                                                                                                              

Okręgowy Inspektor Ochrony Wód

Ireneusz Mędziak

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • wiater Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Na zbiornikach nie wymienionych do połowów nocnych nie wolno wędkować w porze nocnej. Przed uchwaleniem regulaminu w październiku 2015 Zarządy kół, które opiekują się daną wodą określały czy mają być zakazy nocne czy nie. Z tego co pamiętam ZK Józefów stwierdził, że nie potrafi upilnować w nocy zbiornika dlatego jest jak jest.

 • goodway Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  goodway

  Jako, że powyższy post i zmiana regulaminu zbiorników została opublikowana 29.01, a zasady były wydrukowane w rejestrach, jak mniemam na początku stycznia.


  "M. Połów ryb z brzegu może odbywać się przez całą dobę na zbiornikach : Nielisz, Krynice,
  Majdan Sopocki, Chomiczyzna, Podlodów, Młynki, Frampol, Dulnik, Mircze, Dobużek,
  Bojary, Dąbrowa, Rogóźno, Jacnia, Kadłubiska, Staw Kościelny, Sigły, Rudka, Górecko
  Kościelne."

  Pytanie, czy pozostałe zbiorniki podlegają tym zmianom, czy pozostaje tak jak w regulaminie zawartym w rejestrze, wydrukowanym wcześniej, na 2016 rok? (czy możliwy jest połów w nocy w Józefowie i Starej Wsi?)

 • rav498 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Panie Wiater mam pytanko --moja żona posiada kartę wędkarską czy może łowić na jedną moją wędkę w ramach mojego limitu w nowych przepisach na 2016r. bo słyszałem żę nie może od kolegi (zastępcy prezesa koła) z innego koła Prosił bym o odpowiedż na mejla tadeuszgreszta@onet.pl

 • wloczikij Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Gdzie byl wice prezes jak twozony byl regulamin. Wszystkie dozwolone metody polowu na wszystkich wodach okregu. Blonie ok linia wysokiego napiecia wzgledy bezpieczenstwa a pozostalw zbiorniki? Masakra jakas

 • wloczikij Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Jednak panie prezesie zbyt trubne do zrozumienie jak widze co pan z tarnogrodu wyprawia. Jednak postawil na swoim. Czuje sie tam jak pan i wladca. Regulamin mial byc jeden a wyszlo jak zwykle.kazdy wie ze to nie robota urzedu miasta tylko jak chcial tak zrobil. Patol...a

 • wiater Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Odpowiedź jest w artykule powyżej. Podpowiadam słowa kluczowe : ujednoliconych zasad na wszystkich wodach, dotychczasowe tracą ważność. Zbyt trudne do zrozumienia?

 • fishmenkarp Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  fishmenkarp

  Witam.Czytałem nowe zasady wędkowania w Zezwoleniu ale się nie doczytałem wiec pytam szanownego kol. . Irka Mędziaka czy mogę łowić wszędzie w okręgu zamojskim wszystkimi dostępnymi metodami w tym roku nawet tam gdzie dotychczas były zakazy np. łowienia metodą gruntową dajmy na zbiornikach w Tarnogrodzie i zalewie Bojary w Biłgoraju ? czekam niecierpliwie na wyjaśnienie nowych zasad wędkowania. pozdr