Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Puchar Prezesa ZO - relacja

Aktualności | 2017-09-05 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Dnia 20.08.2017 odbyły się spławikowe zawody o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZW Zamość. W zawodach w sumie udział wzięło 45 zawodników, w tym dwudziestu ośmiu Seniorów, sześciu U-20, jedenastu U-15 oraz sześć drużyn. Drużynowy Puchar Prezesa wygrała drużyna BARBUS z wynikiem – 10 060 pkt. w składzie Leszek Bryła, Piotr Momora, Julia Jakubowska, Damian Bryła. W klasyfikacji indywidualnej w kategorii Senior zwyciężył Leszek Bryła (5070 pkt.), U-20 Julia Jakubowska (1650 pkt.), U-15 Jakub Jargieło (1860 pkt.). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w wędkarstwie spławikowym.


Klasyfikacja drużynowa:

1. BARBUS (Leszek Bryła, Piotr Momora, Julia Jakubowska, Damian Bryła) – 10 060 pkt.

2. WERBKOWICE (Filip Mirecki, Łukasz Ptak, Damian Tarczuk, Marcin Śpiączka) – 7 800 pkt.

3. KOLEJARZ (Marcin Będziejewski, Łukasz Będziejewski, Radosław Obst, Filip Obst) – 4 017 pkt.

4. ROZTOCZE ZAMOŚĆ (Piotr Buczek, Marcin Długosz, Dominik Pitak, Dawid Kawecki) – 6 430 pkt.

5. HRUBIESZÓW MIASTO (Zbigniew Łubkowski, Sławomir Szczepanik, Mateusz Klamer, Wojciech Czerniakowski) – 2 610 pkt.

6. KRYNICE (Marcin Szykuła, Rafał Kałuża, Bartosz Kunicki, Natalia Kowalczuk) – 1510 pkt.

 

Klasyfikacja indywidualna:

Senior:

1. Leszek Bryła (BARBUS) – 5070 pkt.

2. Piotr Momora (BARBUS) – 2800 pkt.

3. Damian Tarczuk (WERBKOWICE) – 4160 pkt.

4. Tomasz Barcicki (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 2790 pkt.

5. Marian Karpik (BARBUS) – 3270 pkt.

6. Maciej Barcicki (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 2560 pkt.

7. Łukasz Krawczyk (WYDRA TOMASZÓW LUB.) - 3230 pkt.

8. Dariusz Sioma (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 2420 pkt.

9. Łukasz Będziejewski (KOLEJARZ) – 3070 pkt.

10. Marcin Śpiączka (WERBKOWICE) – 2400 pkt.

11. Piotr Buczek (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 2870 pkt.

12. Tomasz Borsuk (BARBUS) – 2290 pkt.

13. Przemysław Baszkiewicz (BARBUS) – 2230 pkt.

14. Marcin Będziejewski (KOLEJARZ) – 2120 pkt.

15. Łukasz Wancerz (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 2080 pkt.

16. Piotr Kasperek (BARBUS) – 2030 pkt.

17. Tomasz Harbuz (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 2050 pkt.

18. Marcin Długosz (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 1840 pkt.

19. Andrzej Jurczyński (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 1430 pkt.

20. Grzegorz Miksza (BARBUS) – 1040 pkt.

21. Zbigniew Łubkowski (HRUBIESZÓW MIASTO) – 1400 pkt.

22. Marek Zuchowicz (ŁASZCZÓW) – 960 pkt.

23. Piotr Bryła (BARBUS) – 1300 pkt.

24. Mirosław Wawrzysin (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 940 pkt.

25. Bogusław Dumicz (KRYNICE) – 810 pkt.

26. Sławomir Szczepanik (HRUBIESZÓW MIASTO) – 720 pkt.

27. Marcin Szykuła (KRYNICE) – 590 pkt.

28. Rafał Kałuża (KRYNICE) – 410 pkt.

 

 

U-20

1. Julia Jakubowska (BARBUS) – 1650 pkt.

2. Dominik Pitak (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 840 pkt.

3. Łukasz Ptak (WERBKOWICE) – 670 pkt.

4. Radosław Obst (KOLEJARZ) – 620 pkt.

5. Wojciech Czerniakowski (HRUBIESZÓW MIASTO) – 300 pkt.

6. Bartosz Kunicki (KRYNICE) – 190 pkt.

 

 

U-15

1. Jakub Jargieło (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 1860 pkt.

2. Zuzanna Kuter (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) -1430 pkt.

3. Mateusz Klamer (HRUBIESZÓW MIASTO) – 1090 pkt.

4. Gabriel Wichowski (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 1000 pkt.

5. Filip Obst (KOLEJARZ) – 970 pkt.

6. Kamil Harbuz (KOLEJARZ) – 930 pkt.

7. Dawid Kawecki (ROZTOCZE ZAMOŚĆ) – 880 pkt.

8. Filip Mirecki (WERBKOWICE) – 570 pkt.

9. Damian Bryła (BARBUS) – 540 pkt.

10. Antonino Orlando (TOMASZ TOMASZÓW LUB.) - 520 pkt.

11. Natalia Kowalczuk (KRYNICE) – 320 pkt.


Więcej zdjeć na naszym profilu na Facebook, kliknij tutaj

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.