Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

XIX MARATON BROWNING FEEDER EXTREME

Aktualności | 2018-05-07 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

MAraton

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Wędkarze Zarząd Koła PZW „ROZTOCZE” oraz Firma ZEBCO – EUROPE mają zaszczyt zaprosić na zawody wędkarskie:

 

XIX MARATON BROWNING FEEDER EXTREME”

 

1. TERMIN IMPREZY - 02-03.06.2018 ROKU

2. MIEJSCE IMPREZY - ZBIORNIK NIELISZ

3. PROGRAM IMPREZY:

 

 

02.06.2018 ROKU /SOBOTA/

5.00 – 7.00 Przyjazd ekip, śniadanie

7.00 Otwarcie zawodów /działka przy zaporze/

7.10 – 7.30 Losowanie stanowisk, wydanie suchego prowiantu

7.30 – 10.00 Wyjazd na stanowiska – przygotowanie

10.00 Rozpoczęcie łowienia ryb

13.00 – 15.00 Obiad dostarczony na stanowiska

17.00 – 20.00 I ważenie ryb

 

 

03.06.2018 ROKU /NIEDZIELA/

5.00 – 6.00 Śniadanie dostarczone na stanowiska

10.00 Zakończenie łowienia

10.00 – 11.30 II ważenie ryb

13.00 Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

13.15 Wspólna biesiada,

15.00 Zakończenie imprezy

 

4. UCZESTNICY:

W zawodach uczestniczą 3-osobowe drużyny Kół Wędkarskich, Klubów, Zakładów Pracy itp. Zgłoszenia indywidualne nie będą przyjmowane.

 

5. KLASYFIKACJA:

a/ drużynowa

b/ indywidualna

c/ na największą rybę zawodów.

 

6. ZASADY PUNKTACJI:

a/ KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – suma punktów - zajętych miejsc przez zawodników z drużyny /najniższa suma punktów daje zwycięstwo w tej klasyfikacji/

b/ KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA – łączna waga ryb /największa waga ryb daje zwycięstwo w tej klasyfikacji/

c/ NAJWIĘKSZA RYBA – waga ryby

d/ Nagrody niespodzianki – losowane spośród uczestników imprezy.

 

7. RYBY:

Do wagi zgłaszamy ryby wszystkich gatunków występujących w zbiorniku zgodnie z wymiarami ochronnymi zawartymi w RAPR i nie objęte okresem ochronnym. Z tym, że do punktacji zaliczane będą ryby o min. długości 25 cm o ile wymiar ochronny danego gatunku nie jest większy. Wyjątek stanowi leszcz, który zaliczany jest do punktacji bez względu na wymiar.

 

8. METODY POŁOWU:

Zawodnicy mogą łowić na 2 wędki metodami:

- spławikową

- gruntową

- można łowić na „żywca”

 

9. SĘDZIOWANIE:

a/ Każda ryba złowiona, którą zawodnik ma zamiar przedłożyć do ważenia powinna być zgłoszona zawodnikowi z sąsiedniej drużyny.

b/ Organizatorzy w przypadku wątpliwości zastrzegają sobie prawo wypatroszenia ryb przy ważeniu celem sprawdzenia czy nie zostały wypchane – dociążone. W przypadku stwierdzenia dociążania ryby drużyna zostaje zdyskwalifikowana.

c/ Dyskwalifikacja drużyny może nastąpić w wyniku pozostawienia zaśmieconego stanowiska po zawodach.

 

10. ZASADY ZACHOWANIA SIĘ W CZASIE ZAWODÓW:

Zawodnik może zejść z łowiska tylko po zgłoszeniu sędziemu kontrolnemu, lub po poinformowaniu sąsiedniej drużyny z podaniem powodu i czasu nieobecności. Zejście ze stanowiska skutkuje wyciągnięciem zestawów z wody. Niedopuszczalne jest pozostawienie wędek z zarzuconymi zestawami przez zawodnika opuszczającego stanowisko pod nadzorem pozostałych członków drużyny.

Zawodnicy mogą korzystać z namiotów, na stanowiska mogą wejść kierownicy ekip, sędziowie, organizatorzy. Kierownicy ekip mogą pomagać drużynie we wszystkich czynnościach za wyjątkiem łowienia i nęcenia ryb. Połów ryb odbywa się z brzegu, brodzenie i wejście do wody dozwolone jest do czasu rozpoczęcia zawodów celem przygotowania stanowiska. W wyjątkowych przypadkach dopuszcza się wchodzenie do wody celem podebrania ryby. W przypadku przybycia na stanowisko kibiców, rodzin, przyjaciół itp. należy ten fakt bezzwłocznie zgłosić organizatorowi. W trakcie trwania zawodów, wjazd jakichkolwiek pojazdów w pobliże stanowiska drużyny z osobami wymienionymi wcześniej za wyjątkiem pojazdów organizatora będzie traktowany jako ciężkie naruszenie regulaminu zawodów i będzie skutkowało dyskwalifikacją całej drużyny. W czasie trwania zawodów zabronione jest używanie sprzętu do wywożenia zanęt i zestawów. Dopuszcza się używanie wszelkich urządzeń do sondowania łowiska oraz markerów. Drużyna zobowiązana jest do pozostawienia porządku na stanowisku. W trakcie odprawy przedstawiony zostanie sposób zagospodarowania śmieci.

 

11. KOSZTY:

Zawodnicy przyjeżdżają na koszt własny.

Startowe w wysokości : 750,00 złotych od drużyny

120,00 złotych od osoby towarzyszącej

Wpłaty należy dokonywać przelewem na konto bankowe: Polski Związek Wędkarski Okręg w Zamościu ul. Wojska Polskiego 15, 22-400 Zamość

Bank Pekao S.A. I Oddział w Zamościu 84124028161111000040153573 z dopiskiem XIX MARATON. W opisie przelewu należy podać nazwę drużyny.

Kolejność wpłat jest równoznaczna z kolejnością losowania stanowisk. Organizator zastrzega sobie umieszczenie drużyn reprezentujących organizatora na liście do losowania o numerach 10,20, 30.

Po wpłaceniu startowego przez 60 drużyn organizator niezwłocznie opublikuje listę startową na stronie internetowej OPZW Zamość w komunikacie NR 2. Po publikacji listy 60 drużyn kolejne wpłaty proszę uzgadniać telefonicznie ( 722 200 600).

W przypadku wycofania się drużyny po dniu 25.05.2018 roku organizator może zwrócić startowe pod warunkiem znalezienia drużyny zastępczej. W innym przypadku startowe nie podlega zwrotowi.

UWAGA : w dniu zawodów wpłaty nie będą przyjmowane.

 

12. NAGRODY:

Wartość nagród powyżej 30 000,00 złotych Dodatkowo puchary, dyplomy, nagrody, niespodzianki i gadżety dla wszystkich uczestników zawodów. Wykaz nagród i sponsorów zostanie podany w komunikacie Nr 3 do dnia 25.05.2018r.

 

13. SPRAWY RÓŻNE:

Organizatorzy zapewniają suchy prowiant na kolację, posiłki ciepłe z kuchni polowej, napoje ciepłe i chłodzące oraz prosiaka z rożna, potrawy grillowane i piwo z beczki na zakończenie zawodów. Ubezpieczenie zawodników z poza Okręgu Zamość na koszt własny. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu pod namiotem lub wiatą na działce PZW przy zaporze od piątku 01.06.2018r.

W sprawach nieregulowanych zastosowanie mają: Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb i Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego.

Ryby złowione pozostają do dyspozycji Organizatorów.

W przypadku małej ilości ryb organizator może przeprowadzić tylko jedno ważenie na

zakończenie zawodów.

W dniu 30.05.2018r organizator opublikuje na stronie internetowej OPZW Zamość komunikat NR 4 z mapą rozmieszczenia stanowisk.

 

14. PATRONAT MEDIALNY : Wiadomości Wędkarskie, Tygodnik Zamojski.

 

15.INFORMACJE:

W Salonie Wędkarskim „SALMO” ul. Lwowska 16, 22-400 Zamość tel.: 722 200 600 lub salonsalmo@wp.pl

Ilość miejsc ograniczona do 80 drużyn. W przypadku braku możliwości zorganizowania potrzebnej ilości stanowisk Organizator zastrzega sobie zmniejszenie ilości drużyn , o czym uczestnicy zostaną poinformowani w odrębnym komunikacie.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (64)

 • radast__bp Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam, zostalo juz niewiele do Maratonu a tu cisza jak " spod lodu" pozdr

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam, lista jest prawie gotowa. drużyn, które wpłaciły startowe jest 75. Kolejnym 5 obiecałem, że czekam do końca tygodnia na przelew. Jak do jutra nie będzie to po południu opublikujemy listę.

 • sebag Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Co do ważenia i ogłoszenia wyników koledzy mają rację zbyt długo to trwa warto by nad tym popracować

 • sebag Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Witam
  Kiedy możemy spodziewać się listy startowej pzdr

 • spokojny3 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  zamiast nielisza zapłaciłem Wilczą Wole hej

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  spokojny co tam u ciebie cos cicho slyszalem ze nie ma twojej druzyny na liscie bo na poczcie placiles hej

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Jeszcze raz powtarzam każdy wie co podpisuje

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Zgadza się pomyłki się zdarzają ale reklamować powinno się za pomocą protokołu a nie tych nieszczesmych karteczek😎😎😎

 • SZOPA ARTUR Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  szopart

  Jedna prośba 19 maraton startowe znowu w górę to może by zakupić wagi i siatki do ważenia ryb, żeby nie ważyć po 10kg.

 • tomek1972 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam. Krótkofalówki to nie jest drogi zakup w tym wypadku będą dużo bardziej poręczne. Jeżeli nie macie takiego programu, który po wprowadzeniu wyników automatycznie zrobi wszystkie klasyfikacje to służę pomocą oczywiście nie odpłatnie. Mogę zrobić program w Excelu do 100 drużyn 3 osobowych ze wszystkimi klasyfikacjami które będą generowane automatycznie.
  Wagi powinien pilnować zainteresowany zawodnik oraz tego co zapisuje sędzia dlatego też musi się patrzeć czy waga jest w funtach czy w kilogramach, gdzie postawił przecinek itp. . Sędziowie mieli by wspólną listę z wynikami wagowymi gdzie zawodnik składa podpisy ,że zgadza się z wagą w razie ewentualnych reklamacji. Pojedyncze karteczki chyba nie są potrzebne można było by się obejść bez nich. My też mieliśmy w zeszłym roku sytuację ,że koledze przez te karteczki zaliczyli moje ryby a jego mnie i nie było to poprawione mimo że sędzia wagowy wiedział o tym(mieli to poprawić). Jednak nie miało to dla nas wielkiego znaczenia więc nie było po co" trzepać piany". Zresztą pomyłki zawsze mogą się zdarzyć ludzie łapią i ludzie sędziują a czas trwania zawodów też robi swoje. Każdy może być zmęczony a robotami nie jesteśmy.

 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Było też tak, że parę drużyn miało odważenia w funtach(lbs). Problem był z przeliczeniem bo nie mogli się dogadać według jakiego kursu. ;)

 • apul Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  To prawda z tym ważeniem. Wagi powiny być do 50 kg. A ważenie ryb na trojnogu z dużym wiaderkiem tak żeby weszło to 49kg ryb. Sędziów też trzeba pilnować żeby w odpowiednim miejscu postawili kropkę między liczbami☺.

 • Dąbrowski igor Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  igor7777777

  Przy kilkukrotnym ważeniu, bo waga nie dawała rady, mgli "zjeść" jakiś wynik i stąd te reklamacje, z reguły uwzględniane.

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Nie chodziło mi o szybkość tylko o te karteczki bo później na nich znajdują się wyniki nie zawsze zgodne z wcześniejszym protokołem niektórzy przychodzili reklamować wynik a na tych kartkach wykreślenia wydrapania itp po czym pan siedzący przy kompie spisywał to co był o na nich i wprowadzał a nie wiadomo czy był o to konsultowane z protokołem sam w sumie nie wiem jak to Jest!!!Pozdrawiam 😎

 • krzysiekwojniak Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Macie rację powinno to być przyspieszone

 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Tomek "komórka" też może to załatwić.

 • tomek1972 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Wagę i szybkość ogłoszenia wyników można poprawić kupując trzy krótkofalówki. Sędziowie podają bezpośrednio wyniki do bazy. Baza wprowadza wyniki do programu excel. Excel przeliczy i wszystko jest szybko i sprawnie bez zbędnego przeciągania.Zanim zjedzie ze stanowiska ostatnia drużyna wyniki będą gotowe.

 • adiiii8888 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Witam no to czekamy na listę:).

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  BRUNER TY ŚWINIO!!! 🤣🤣🤣

 • apul Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Pomyślcie lepiej jak usprawnić system wagi bo te karteczki co dostają zawodnicy po wadze tylko wprowadzają zamęt to co sędzia ma na protokole ì podpisane przez zawodnika rzecz święta i powinno wystarczyć każdy wie co podpisuje!

 • ab99 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  po co eliminacje wystarczy od razu podnieść na 1500 od drużyny i zawody od piątku np.18 i zablokować komentarze i będzie spokój,poco płacić za eliminacje i się nie dostać na główne zawody .

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Maraton co tydzień po 500 PLN hi hi aż wszyscy wygrają 😎😎
  Chyba naprawdę tą formuła która jest jest dobra!!!

 • tomek1972 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • ab464 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • ab99 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  słyszałem że ma bojkotować z Hermanem Brunnerem.

 • apul Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Kloos to z kim bojkotujesz tą imprezę? Chyba nie zdążyłeś:)

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Postaram się listę zrobić najszybciej jak się da. Nie wcześniej jak w środę. Przelewy z małych banków idą trochę dłużej. Jest 70 drużyn.

 • Kowalski Jan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Myślę że drużyn jest około 90 ???

 • Kowalski Jan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam dzisiaj zrobiłem wpłatę ale chyba to już jest po zawodach

 • krzysiekwojniak Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  WIADOMO COŚ NA TEMAT LISTY STARTOWEJ NA MARATON KIEDY BĘDZIE JAKAŚ PUBLIKACJA???

 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Może jakaś nieoficjalna, tymczasowa lista?

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Szanowni Państwo na liście mamy 69 drużyn następne wpłaty proszę uzgadniać telefonicznie 722 200 600.
  Pozdrawiam. JW

 • tomek1972 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Chodziło mi o poprzednika radast

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Eliminacje może by były i dobre ale chyba nie do przeskoczenia czasowo terminy innych zawodów itp dobrze jest jak Jest!!! Natomiast z poprzedników radary zgadzam się w całości: Pozdrawiam😎😎😎😎😎

 • radast__bp Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • radast__bp Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • SZLENDI Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  szlendi1pocztaonetpl

  Witam
  Panie JW to bardzo ciekawa propozycja z tymy kwalifikacjami myślę że będzie jeszcze atrakcyjniej. Chętni na pewno będą bo jak widać nasi chłopcy zapisują się także na inne zawody chodźby w Wilczej Woli prawdopodobnie ze względu na brak
  miejsc na Nieliszu
  Zawody komercyjne to przyszłość wędkarstwa i chęć organizacji takich imprez skazana jest na sukces
  Pozdrawiam i mega rybek w 2018 r życzę

 • tomek_88 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • tomek_88 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  tomek_88

  Ale się wszyscy rozpisali, aż nie mogę pozostać obojętny.
  W związku z tym pozdrawiam organizatorów i uczestników XIX Maratonu i to wszystko co chciałem napisać.
  Do zobaczenia nad wodą!!! ;)

 • ookon Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam. W tamtym roku startowe zostało podniesione jak się póżniej dowiedzieliśmy w komentarzach od prezesa na nową kuchnie polowa ok. W tym roku startowe też wzrosło o 150 zł. od drużyny. Pytanie do prezesa na co teraz zbierają? Druga kwestia to stanowiska bezrybne np. plaża itp. Drużyna losuje takie stanowisko i na starcie jest już przegrana. A wkład finansowy drużyny o tym się nie mówi. Takie stanowiska powinny zostać wykluczone. Bojkotuję.

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Kończę dyskusję w temacie startowego, bo jak czuję to rozmawiamy o czymś czego już nie ma. Nie da się sprawdzić przelewów z innych banków niż Pekao SA , banku w którym mamy konto. Tutaj w ramach tego samego Banku przelew widoczny jest natychmiast. Pozostałe Banki w poniedziałek po 13 lub nawet we wtorek. Mamy trochę czasu na wypracowanie regulaminu 20 Maratonu bo trochę mi szkoda, że wielu chętnych w tym i przyjaciół startujących od lat może się nie "załapać". Z drugiej strony to jak w piłce nożnej wprowadzanie nowego psuje trochę urok.

 • kloss_j23 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kloss_j23 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • willow7 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Dobry pomysl leszczyk 73, ale to duże wyzwanie logistyczne dla organizatów ,pomysł godny rozpatrzenia.Obecna forma jest ok,może wpisowe zobowiaze włodarzy do podniesienia poprzeczki.

 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  J W może eliminacje, dwie tury /normalna opłata /po 80 drużyn i symboliczne nagrody a do finału 35 pierwszych drużyn i konkret nagrody

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • leszczyk73 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Jedź na stację paliw i powiedz że nie tankujesz bo mają za drogo.

 • willow7 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Dokładnie apul ,witamy zawodników a tym którym nie pasuje nie muszą startować.

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Śmiać mi się chce gość i tak nie wystartuje w Maratonie i pisze o bojkocie. Niektórzy prywatne żale będą wyciągać w każdej sytuacji. Tutaj nie chodzi o Maraton tutaj chodzi o moją osobę. No cóż jak dodamy 25 tyś za wyżywienie dodamy paliwo sędziów, koszenie, pielęgniarkę, puchary itd. to z ubiegłego roku zostało raptem 5000 zł. Nie dziwię się , bo przykład idzie z góry patrz politycy. Popieprzony kraj 98 % miłosiernych katolików. Chciałoby się zacytować śp. Prezydenta Kaczyńskiego, który swego czasu zwrócił się do przechodnia.

 • apul Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Witam. Każdy z nas czekał cały rok na ten komunikat. W końcu jest!. A wy Panowie macie jakiś ból dupy. Ze ktoś potrafił zrobić największe zawody w Polsce. Jest to ciężkie 19 lat pracy, uczenia się jak zrobić żeby było extra. Nikt wam nie każe w nich startować. Chętnych drużyn jest mnóstwo. Większe wpisowe ograniczy osoby które traktowaly maraton do imprezy nocnej. A zostaną osoby, którym zależy na wygranej i przyjechali tu być zawodnikiem i walczyć o najwyższy stopień podium. Pozdrawiam.

 • apul Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

  Witam. Każdy z nas czekał cały rok na ten komunikat. W końcu jest!. A wy Panowie macie jakiś ból dupy. Ze ktoś potrafił zrobić największe zawody w Polsce. Jest to ciężkie 19 lat pracy, uczenia się jak zrobić żeby było extra. Nikt wam nie każe w nich startować. Chętnych drużyn jest mnóstwo. Większe wpisowe ograniczy osoby które traktowaly maraton do imprezy nocnej. A zostaną osoby, którym zależy na wygranej i przyjechali tu być zawodnikiem i walczyć o najwyższy stopień podium. Pozdrawiam.

 • radast__bp Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam
  Mam małe pytanko do pana prezesa JW . Jeżeli już pan ma tyle wpłat....to kiedy można liczyć na pierwsza listę drużyn potwierdzonych i ilości wolnych miejsc dla innych? Czytałem reg ale pamiętam rok 2017 i było to dosyć szybko zapełnione.
  Pozdrawiam

 • radast__bp Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam
  Mam małe pytanko do pana prezesa JW . Jeżeli już pan ma tyle wpłat....to kiedy można liczyć na pierwsza listę drużyn potwierdzonych i ilości wolnych miejsc dla innych? Czytałem reg ale pamiętam rok 2017 i było to dosyć szybko zapełnione.
  Pozdrawiam

 • kloss_j23 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 4 + / -

  Panowie po pierwsze są to zawody komercyjne, że organizowane przez PZW to nie znaczy, że każdy ma prawo do ustalania zasad. Na taką imprezę pracowaliśmy dokładnie 18 lat. Po drugie w ostatnim tygodniu odebrałem bardzo dużo telefonów (200-300?) z jednym pytaniem kiedy wpłacamy. Boję się, że lista zamknęła się dzisiaj. Sprawdzałem konto to z naszymi drużynami jest już ponad 30 (wpłaty w Banku Pekao SA widoczne są po sekundzie). Zastanawiam się czy na 20 Maraton nie zrobić np. eliminacji 2 lu 3 razy po 70 drużyn za skromną opłatą np. 20 złotych dla pokrycia sędziów i skromnego posiłku. Następnie finał z udziałem najlepszych 50 drużyn? Co Wy na to. Może macie lepsze pomysły proszę o podpowiedzi. Z poważaniem JW

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Co tam co tam spokojny nie stać Cię hi hi

 • r artur Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • spokojny3 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  Ktoś tu chyba zaczyna przesadzać z wysokością wpisowego

 • spokojny3 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  NO to mamun zaczynamy hej

 • mamun Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

  no no ladnie zaczynamy