Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAWODY INTEGRACYJNE

Aktualności | 2018-11-22 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W dniu 11.11.2018 r. o godz. 700 na rzece Bug w miejscowości Ślipcze odbyło się kolejne spotkanie sympatyków wędkarstwa. Nad rzekę przybyli koledzy z Zamościa, Józefowa, Krasnobrodu, Tomaszowa Lub. Werbkowic a także Lublina razem zebrało się 30 osób. Pierwszym punktem spotkania były zawody towarzyskie, które rozpoczęły się chwilą ciszy dla uczczenia pamięci naszego kolegi. W zawodach liczyła się tylko największa ryba, ponieważ taka jest formuła tych zawodów, które zostały stworzone w celu lepszej integracji naszej społeczności wędkarskiej. Zawody odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze bez stresu, gonitwy i walki o punkty za każda złowioną rybkę, liczyła się tylko ta największa.

 

Po pierwszej części wszyscy przybyli na wiatę w Lasku Czumowskim, która dzięki uprzejmości Wójta Gminny Hrubieszów otrzymaliśmy do dyspozycji na czas imprezy. Na przybyłych czekał gorący bigos gorące oraz zimne napoje, a także swojska kiełbaska z ogniska. Po szybkiej degustacji została rozstrzygnięta rywalizacja o największą rybę, którą wygrał Kamil Markuszewski łowiąc 57 cm sandacza. Prezes Okręgu PZW Zamość Jerzy Wiater wręczył puchar oraz nagrody w postaci bonu z Pracowni Roztocze, wędki z Firmy Konger oraz niezbędnika wędkarza, który ufundowała Marta Duda podobny niezbędnik otrzymała także Anna Gradziuk.

 

Po ceremonii wszyscy mogli powrócić do dalszej biesiady, gdyż pozostały jeszcze do konsumpcji doskonałe ciasta i napoje, a także kiełbasa z ogniska.

 

Wszystko odbyło się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Mamy nadzieję, że odczucia innych były bardzo podobne i wpiszą sobie taką imprezę w grafik spotkań w kolejnych latach. Liczymy także na innych wędkarzy, którzy chcieliby się do nas przyłączyć zapraszamy w przyszłym roku. Podziękowania dla wszystkich przybyłych i do zobaczenia nad wodą.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Gradziuk Romek Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Bardzo sympatyczne zawody, przeprowadzone w miłej atmosferze, podziękowania dla Marty i Darka Dudów za stworzenie rodzinnej atmosfery tej imprezy. Pozdrawiamy wszystkich organizatorów i zawodników - Anna i Romek.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin