Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Składki i łowiska

Komunikaty | 2019-01-31 | Publikujący: Koło PZW Amur Żółkiewka

Zarząd Koła PZW „Amur” Żółkiewka informuje, że posiada znaki wędkarskie uprawniające do połowu na następujących rzekach i zbiornikach:

Po opłatach podstawowych pełnych lub ulgowych (90 lub 45 zł) oraz nizinnych niepełnych lub ulgowych(110 lub 70zł)można łowić na następujących rzekach i zbiornikach:

1.   Wszystkich rzekach leżących w obszarze Okręgu PZW Zamość (Wieprz z dopływami,  Bug z dopływami  itd.) Na niektórych odcinkach rzek obowiązują dopłaty górskie.

2.   Zbiornik Nielisz

3.   Zbiornik Żółkiewka (złowione ryby, na tym zbiorniku nie wchodzą do tzw. limitu połowu Okręgu PZW Zamość. Obowiązuje regulamin i rejestr ( 0 zł) lubelski.

4.   Zbiornik Krynice

Ponadto, można wykupić licencję ( 100 zł) na wszystkie zbiorniki wydzielone, leżące na terenie PZW Zamość tj. ( Gorzków, Frampol  itd.)

Do wstąpienia do naszego koła szczególnie zapraszamy młodzież, ponieważ w planie pracy na rok 2019 przewidujemy prowadzenie szkółki wędkarskiej. Działanie to wynika ze statutu PZW oraz wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej (a tacy wędkarze –młodzieżowi instruktorzy wędkarstwa-  są w naszym kole). W szkółce może  brać udział młodzież zrzeszona jak i niezrzeszona w PZW. Ponadto zapewniamy udział naszym zawodnikom we wszystkich zawodach dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Radę d/s. Młodzieży przy ZO Zamość (wykaz zawodów na stronie Okręgu Zamość http://www.pzw.org.pl/56/

Znaki można nabyć u skarbnika Koła – „Bar Chłaniów” tel. 509 309 261

                                                                                                         Zarząd Koła „Amur”Żółkiewka

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.