Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

WYNIKI - Pstrągowe Mistrzostwa Koła PZW Roztocze w Zamościu 2019

Zgodnie z terminarzem w niedzielę 10 marca odbyły się zawody spinningowe w połowie pstrąga na wodach górskich okręgu PZW Zamość. Po szalonej nocy z olbrzymimi wichurami nastały wątpliwości czy ktoś stawi się na zbiórce w stanicy PZW w Józefowie. O godzinie 6 -tej wątpliwości te zostały rozwiane, uczestnicy meldowali się jeden po drugim. Już drugi rok z rzędu zawody zorganizowano wspólnie z kołem PZW nr 3 Rozwadów, którego kilkunastu członków wraz z prezesem Jarosławem Jabłońskim szczęśliwie dotarli na zawody.


Nasz prezes Zbigniew Pyś na śniadanie uraczył wszystkich pysznym żurkiem, następnie odprawa i start na wody górskie Roztocza. Celem było złowienie jak najdłuższego pstrąga potokowego i udokumentowanie połowu zdjęciem przy miarce, które ufundowała firma Konger. Pięć godzin rywalizacji przy takiej wichurze w zupełności wystarczyło. Zawodnicy zaczęli z powrotem zjeżdżać się do stanicy i przedstawiać komisji sędziowskiej fotki z rybami.


Najdłuższego pstrąga 48,7cm złowił Grzegorz Lebryk. Drugie miejsce zajął Jacek Wróbel, 3 miejsce zajął Daniel Mączak.


Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody ufundowane przez koło i Salon Wędkarski Salmo w Zamościu. Dodatkową nagrodą rozlosowaną wśród zawodników był bon ufundowany przez Piotra Mołdocha właściciela Pracowni Roztocze na jego cenne wędkarskie "perełki" np. woblery ale nie tylko.


Wśród kolegów ze Stalowej Woli zwyciężył Szymon Giżka pstrąg 39,3cm, drugie miejsce zajął Eugeniusz Zakościelny, 3 miejsce zajął Dariusz Idec.


Gratulacje dla zwycięzców!!!


Gratulacje dla wszystkich uczestników ponieważ były to zawody dla prawdziwych twardzieli.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • yurek59 Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    yurek59

    Gratulacje Koledzy, dobrze że rybki mimo pogody współpracowały. Tak trzymać. BRAWO

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin