Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

System rezerwacji łowisk i wydawania zezwoleń.

Aktualności | 2010-01-31 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Rezerwacja

W dniu 18.01.2010 Okręg PZW w Zamościu wdrożył i uruchomił swój autorski system rezerwacji łowisk i wydawania zezwoleń. Zezwolenia wydawane są w Biurze Okręgu PZW Zamość przez osobę do tego celu upoważnioną. Każde wydane zezwolenie rejestrowane jest w bazie danych i automatycznie pojawia się na stronie informacyjnej dla wędkarzy. Odnośnik do strony informacyjnej znajduje się w naszym menu pod nazwą Rezerwacje.

 

Korzyści dla Kół należących do Okręgu PZW Zamość. System zapobiega wydaniu zezwolenia na łowisko, odcinek łowiska lub odcinka rzeki w zarezerwowanym terminie. Dzięki stronie informacyjnej osoby chcące rezerwować łowiska widzą jak przedstawiają się rezerwacje już wykonane. Tym samym pozwala to na wykonanie rezerwacji w najbliższym wolnym terminie.

 

Korzyści dla wędkarzy. Każdy wędkarz chcący wędkować na wodach Okręgu PZW w Zamościu może sprawdzić, czy nie ma w danym dniu i danych godzinach przewidzianej rezerwacji danego łowiska, odcinka łowiska lub odcinka rzeki co w rezultacie pozwoli na bezstresowe zaplanowanie pobytu nad wodą oraz uniknięcie niepotrzebnych spięć.

 

W dniu 31.01.2010 dodano możliwość przeglądania rezerwacji wydanych na dane łowisko oraz danemu organizatorowi. Chcąc wiedzieć jaka ilość rezerwacji jest wydana na dane łowisko oraz kto w najbliższym czasie organizuje na nim zawody wystarczy kliknąć w jego nazwę a pojawi się żądana lista wyników.
Podobnie działa podgląd rezerwacji organizatora. Kliknięcie w jego nazwę spowoduje wyświetlenie listy wszystkich jego rezerwacji.

 

 

 

Z wędkarskim pozdrowieniem,
Beata Wróbel
Dyrektor Biura Okręgu PZW w Zamościu

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • tomek_88 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  tomek_88

  Wszystko ślicznie tylko co się stanie, gdy jakieś koło zorganizuje zawody nie posiadając rezerwacji łowiska w tym samym terminie i miejscu co koło które ma rezerwację. Jakie są możliwości ukarania koła niestosującego się do przepisów? System rezerwacji łowisk działa od kilku lat w Okręgu Chełmskim PZW, ale stosują się do niego nieliczni,w związku z tym często dochodzi do niemiłych sytuacji nad wodą. Nasze koło doświadczyło takiej sytuacji trzykrotnie przez ostatnie 5 lat i jest to wątpliwa przyjemność gdy dwa koła PZW spotykają się w tym samym miejscu i czasie na organizację zawodów.

 • Jan Data dodania: 10 lat temu Oceń: 2 + / -

  janek54321

  Gratuluję . Pomysł SUPER.

 • lipiec Data dodania: 11 lat temu Oceń: 4 + / -

  lipiec

  Brawo takie coś jest potrzebne . Każdy wie gdzie w danym dnu może nie znaleźć miejsca do wędkowania i raczej będzie planował (było nie było kosztowny wyjazd ) w miejsca gdzie będzie można swobodnie wędkować nie martwiąc się że mogą go z tego stanowiska wyprosić .

 • SZOPA ARTUR Data dodania: 11 lat temu Oceń: 4 + / -

  szopart

  Pomysł pierwszej klasy, zawsze będzie mniej nieporozumień.