Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Gruntowe o Puchar Prezesa

Aktualności | 2009-12-30 | Publikujący: Koło Nr 27 w Radomsku

 W dniu 29.08.2009 zostały rozegrane zawody nocne w dyscyplinie gruntowej o Puchar Prezesa Koła. Na zbiórkę o godz. 16-tej stawiło się dziesięciu seniorów i trzech juniorów. Po rozlosowaniu stanowisk przystąpilismy do wędkowania. Pogoda nam dopisywała a noc była ciepła. Po kilku godzinnym wędkowaniu została ogłoszona przerwa na ognisko, poczęstunek i piwko. Po konsumpcji z dużą dawką humoru wzięliśmy się znowu do roboty. Brania dopisywały a ryby, które łowiliśmy to płoć, leszcz, ładny okoń, sumik karłowaty, sum, jazgarz, rozpiór.

Brały również szczupaki , które atakowały płotki, holowane przez nas do brzegu. Po zakończeniu zawodów o godz siódmej pod kierownictwem sędziego Andrzeja Gnoińskiego i Prezesa Zbyszka Bińka odbyło sie ważenie złowionych ryb. Najlepszym okazał się kolega Rafał Dębski, który od niedawna jest w naszym gronie. Mnie udało się wywalczyć trzecie miejsce. Po zważeniu ryb przystąpiliśmy do uhonorowania zwycięzców.

Główną nagrodą był piękny puchar, który ufundował nasz Prezes oraz dyplomy i talony, które można   było zrealizować w sklepie wędkarskim. Nad całością imprezy czuwała syrena wodna, która była z nami przez cały czas, a ten kto miał stanowisko obok niej nic nie nałapał. Syrenę można obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

A oto zestawienie wyników:
1. Dębski Rafał                - 3860
2. Trajdos Robert            - 3520
3. Grabowski Marek        - 3440
4. Kiełkowicz Damian      - 3060
5. Biniek Zbigniew          - 2140
6. Rudzki Lech                - 1140
7. Czołnowski Adam        -   240
8. Wandas Mateusz         -  200
9. Latosiński Henryk        -      0
10. Trajdos Zdzisław       -      0
11. Kowalski Karol           -      0
12. Wawrzyńczak Michał  -      0
13. Czołnowski Krzysztof -      0

Do następnego razu, pozdrawiam
Wasz administrator Marek

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.