Dzien Dziecka

Aktualności | 2019-06-08 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Drugiego czerwca na zbiorniku Szczerców odbyły się zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka. Startowało 19 zawodników. Zwyciężył Kropidłowski Wojtek z wynikiem 1820pkt. Drugie miejsce zajęła Czaja Iga z wynikiem 1170pkt. Na trzecim miejscu był Czaja Fryderyk. Zwycięzcą gratulujemy. Nagrody ufundowane przez Wójta gminy Szczerców, sklep wędkarski „Irena” w Szczercowie oraz hurtownie wędkarską „Meduza” wręczyła w imieniu Wójta gminy Szczerców Pani Marzena Małecka. ... więcej

Wyniki zawodów spiningowych

W dniu 19 maja na zbiorniku Szczerców odbyły się zawody o „mistrzostwo koła w Spiningu”. W zawodach brało udział dziewięciu zawodników zwyciężył Czaja Wiesław z wynikiem 260pkt. Na drugim miejscu był kolega Rutkowski Dariusz z wynikiem 220pkt. Na trzecim Ressel Wojciech z wynikiem 120 pkt. Pogoda dopisała było na wędkach meldowały się głównie okonie, ale zdarzały się też szczupaki niestety większość ryb była nie wymiarowa. ... więcej

Zaproszenie na wycieczkę

Aktualności | 2019-05-28 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Zapraszamy Wędkarzy gminy Szczerców chętnych do wyjazdu na wycieczkę wędkarską w dniach 14-16 czerwca na zbiornik Cieszanowice. Podczas wyjazdu zostaną rozegrane zawody „o puchar wójta gminy Szczerców”. Koszt wyjazdu 30zł osoby. Koszt obejmuje ubezpieczenie oraz poczęstunek na miejscu. Wyjazd pt. 14 czerwca godz.17 z pod UG Szczerców. Po dojechaniu losowanie stanowisk na zawody(dwie wędki metoda spławik, grunt lub mieszana) start zawodów 2100 do godz. 900. zapisy do soboty 08 czerwca w sklepie wędkarskim w Szczercowie. ... więcej

Zaproszenie na zawody z okazji dnia Dziecka

Aktualności | 2019-05-20 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Zarząd koła 29 Szczerców zaprasza młodych wędkarzy na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka które odbędą się 2 czerwca na zbiorniku Szczerców. Zbiórka na wyspie o godz.: 800 Gwarantowane nagrody.... więcej

zaproszenie na Mistrzostwa koła w spiningu

Aktualności | 2019-05-07 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Zarząd koła 29 Szczerców zaprasza wędkarzy koła 29 na zawody wędkarskie „Mistrzostwa koła w spiningu”, które odbędą się 19 maja na zbiorniku Szczerców. Zbiórka na wyspie o godz.: 600 losowanie stanowisk o godz.: 610 .zapisy w sklepie wędkarskim w Szczercowie do 17 maja ... więcej

Mistrzostwa koła w spławiku

Aktualności | 2019-05-06 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

W dniu 28 kwietnia odbyły się zawody spławikowe „Mistrzostwa koła w spławiku”. Pogoda tego dnia płatała figle po upalnym tygodniu spadła temperatura i padał deszcz co przełożyło się na wyniki. Ryby brały słabo głównie płoć, lin i okoń. Najwięcej złowił Kropidłowski Szymon z wynikiem 2920 pkt. Wygrał zawody. Drugie miejsce z wynikiem 1990 pkt. Zajął Kopiński Sławomir, a na trzecim miejscu uplasował się Adam Galis z wynikiem 1470pkt. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody tym razem w spinningu w dniu 19 Maja. ... więcej

zaproszenie na Mistrzostwa koła w spławiku

Aktualności | 2019-04-09 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Zarząd koła 29 Szczerców zaprasza wędkarzy koła 29 na zawody wędkarskie „Mistrzostwa koła w spławiku”, które odbędą się 28 kwietnia na zbiorniku Szczerców. Zbiórka na wyspie o godz.: 600 losowanie stanowisk o godz.: 610 rozpoczęcie zawodów godz.: 800 zakończenie godz.: 1200 zapisy w sklepie wędkarskim w Szczercowie do czwartku 26 kwietnia ... więcej

Rozpoczęcie sezonu 2019

W dniu 8 kwietnia na zbiorniku Szczerców odbyły się zawody wędkarskie koła PZW 29 Szczerców inaugurujące sezon 2019. Frekwencja była duża startowało 21 wędkarzy przez co presja była dość spora. Pogoda dopisała było słonecznie i ciepło. Ryby brały choć może nie tak bardzo jak wszyscy tego chcieli. Zwycięzcą został kolega Kopiński Marcin z wynikiem 1850 pkt. Drugie miejsce zajął kolega Czaja Wiesław z wynikiem 1550 pkt. Trzecie miejsce zajął kolega Kopiński Sławomir z wynikiem 1520pkt. Zwycięzcą gratulujemy a pozostałych zapraszamy na kolejne ...... więcej

Aktualności | 2019-03-20 | Publikujący: Koło Nr 29 w Szczercowie

Zarząd koła 29 Szczerców zaprasza wędkarzy koła 29 na zawody wędkarskie spławikowe „Rozpoczęcie sezonu”, które odbędą się 7 kwietnia na zbiorniku Szczerców. Zbiórka na wyspie o godz.: 700 losowanie stanowisk o godz.: 720 rozpoczęcie zawodów godz.: 900 zakończenie godz.: 1300... więcej