Zawody spławikowe na zakończenie tegorocznego sezonu wędkarskiego w naszym Kole 37.

Aktualności | 2016-10-20 | Publikujący: Koło Nr 37 w Zelowie

9 października 2016 roku zawodami na Patykach zakończyliśmy sportową rywalizację w tym roku . Chłodna październikowa aura nie odstraszyła tylko kilku zawodników, dlatego zawody rozegrane zostały ,, na wale’’ .Najlepszym wynikiem zawodów mógł się pochwalić Marek Pogocki, który na koniec zawodów przedstawił do ważenia aż 6440 g ryb. Drugie miejsce zajął Sebastian Gawroński -3270 g ,a trzeci był Jędrzej Laskowski -1990 g. Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia nad wodą w przyszłym roku !!! ... więcej

Świetny start naszego juniora w cyklu Ogólnopolskich Zawodów Spławikowych Grand Prix Polski w 2016 roku

W tegorocznej edycji Ogólnopolskich Zawodów Spławikowych Grand Prix Polski kadetów i juniorów Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim reprezentowali dwaj juniorzy : Artur Nowański z naszego koła 37 w Zelowie i Hubert Woszczyk z Koła w Bełchatowie. Pierwsze dwie tury cyklu GP Polski odbyły się w maju tego roku w Skierniewicach na Zbiorniku w Bełchowie. 5 punktów zdobytych w obu turach ( 2555 g ) pozwoliło Arturowi zakończyć zawody na bardzo dobrym 4 miejscu . Kolejne dwie tury cyklu GP Polski rozegrano w czerwcu na Zbiorniku w Kluczborku (Okręg ...... więcej

Jesienny Puchar Burmistrza 2016 r. –wyniki

Tegoroczna jesienna edycja Pucharu Burmistrza Zelowa odbyła się na Patykach 25 września 2016 roku. Piękna słoneczna jesienna pogoda nie przyciągnęła na zawody zbyt wielu chętnych ,ale za to atmosfera była wyśmienita. Ryby jak to ostatnio na Patykach średnio dopisały ,a wyniki zwycięzców w okolicach 1-2 kilogramów można uznać za całkiem przyzwoite. Nagrodzonych pucharami zostało 10 zawodników , trzej najlepsi w tych zawodach zawodnicy to: 1- Damian Bąkowicz 2060 pkt 2-Krzysztof Komar 1850 pkt 3-Artur Nowański 1400 pkt Gratulacje dla ...... więcej

Młodzieżowe zawody spławikowe o Puchar Zbiornika Bugaj

24 września 2016 roku Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował dla młodzieży zawody spławikowe na Zbiorniku Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim. Zawody juniorów wygrał zawodnik naszego koła Artur Nowański łowiąc drobną płotką i leszczykami 4105 pkt. Puchar Zbiornika Bugaj i cenne nagrody to trofea przywiezione z tych zawodów przez naszego juniora . Gratulacje! ... więcej

Zawody wędkarskie strażników Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim .

Aktualności | 2016-09-19 | Publikujący: Koło Nr 37 w Zelowie

Tegoroczne zawody dla strażników SSR rozegrane zostały w upalną niedzielę 4 września 2016 roku na zbiorniku w Drzewicy . Z naszego koła z Zelowa na zawody zostali zaproszeni trzej najlepsi strażnicy : Grzegorz Cieniewski , Mariusz Krzanowski i Łukasz Selerowicz. Na zawodach w Drzewicy brały tylko drobne leszczyki i płoteczki i nie wszystkim udało się zbudować fajne wyniki. Upał nie zachęcał ryb do żerowania , i spośród 42 startujących zawodników tylko 12 udało się przekroczyć granicę 1000 punktów, wśród nich naszemu Prezesowi ...... więcej

Puchar Zbiornika Przedbórz wygrany przez naszego zawodnika .

W młodzieżowych Zawodach Spławikowych zorganizowanych przez Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim na zbiorniku w Przedborzu 3 września 2016 roku startował z naszego Koła 37 w Zelowie tylko Artur Nowański . Wśród startujących juniorów Artur okazał się najlepszy i z wagą 3580 pkt. wygrał całe zawody i zdobył cenny Puchar Drugie miejsce zajął Hubert Woszczyk z Bełchatowa ,a trzecie Ernest Chrapek z Radomska. Gratulacje dla zwycięzcy ! ... więcej

Władze Okręgu rywalizowały na Patykach

Aktualności | 2016-09-12 | Publikujący: Koło Nr 37 w Zelowie

W tym roku coroczne zawody władz statutowych Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się w niedzielę 28 sierpnia 2016 roku na zbiorniku Patyki w Zelowie. 31 zawodników Prezesów kół i członków Zarządu Okręgu przystąpiło do rywalizacji na naszej wodzie , która w tym roku wędkarzy nie rozpieszczała i często na zawodach ryby nie chciały z zawodnikami współpracować. Tak było i tym razem , tylko niektórym zawodnikom udało się połowić trochę ryb . Najlepiej z rybami na Patykach poradził sobie Grzegorz Grałek , ...... więcej

Festyn i zawody wędkarskie o Puchar Jutrzenki .

W sobotę 27 sierpnia 2016 r. na Patykach odbył się festyn i zawody wędkarskie dla dzieci ,kobiet i mężczyzn o Puchar Jutrzenki. Każdy mógł w zawodach brać udział wystarczyło tylko mieć ze sobą wędkę . w zawodach rywalizowało dziewięciu mężczyzn ,trzy kobiety i sześcioro dzieci . Zawody na wesoło ,ale i bardzo profesjonalnie przygotowane . Były ryby w siatkach , raki na haczykach ,dużo fajnej zabawy i radości dzieci . Wśród mężczyzn zwyciężył Damian Bąkowicz ( 610 pkt.), najlepszą kobietą okazała się Elwira Cieniewska (300 pkt. ), a w ...... więcej

Zawody Kół 29 Szczerców – 37 Zelów

Coroczna rywalizacja pomiędzy kołami Szczerców i Zelów w tym roku rozstrzygnęła się 21 sierpnia na naszym terenie czyli na zalewie Patyki. Tradycyjnie już jak co roku dwie 10-cioosobowe drużyny naszych zaprzyjaźnionych kół rywalizują o Puchar Przechodni. Ubiegłoroczny Puchar Przechodni po trzech wygranych z rzędu pozostał w naszym kole w Zelowie, i w tym roku rywalizacja z kolegami ze Szczercowa rozpoczęła się o nowy puchar ufundowany przez Prezesa naszego Koła . I choć w tym roku nasi rywale z pewnością chcieli się odegrać ,to nasza trudna w tym ...... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta

W słoneczną niedzielę 14 sierpnia 2016 roku odbyły się na Patykach zawody spławikowe pod patronatem Przewodniczącej Rady Miasta Zelowa Pani Agnieszki First . Na zawody stawiło się 12 zawodników ,którzy po rozlosowaniu stanowisk rozpoczęli rywalizację o Puchar. Czterogodzinne zmagania wyłoniły zwycięzcę zawodów , a został nim z wynikiem 3420 punktów Patryk Pospiszył drugie miejsce zajął Marcin Grabowski -840 pkt. , a trzeci był Artur Nowański z wynikiem 770 pkt. Puchary trzem najlepszym zawodnikom wręczyła Pani Przewodnicząca gratulując ...... więcej