Koło
http://www.pzw.org.pl/675

Komunikaty

Rezerwacja Łowiska w "Hermanowicach" na 2018 rok

Komunikaty | 2018-07-10 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

Rezerwacja łowiska w Hermanowicach

 

w roku 2018

 

 

Data

Koło/organizator

Nazwa zawodów

Sektor

Uwagi

KWIECIEŃ

01.04

 

 

 

 

02.04

 

 

 

 

07.04

 

 

 

 

08.04

Rad-Mix

Gruntowe Mistrzostwa Klubu

A

Otwarte

14.04

OKS

Mistrzostwa Podkarpacia U-15 i U-20

A

 

15.04

Wiarus

Krasiczyn

Otwarcie sezonu

Spławikowe Mistrzostwa Koła

C

B

 

21.04

OKS

Rzemieślnik

Młodzieżowa Liga Podkarpacia

Puchar

A

B, C

 

14-20.00

22.04

Matchpro

Zawody komercyjne

A,B i C

 

28.04

P-śl Miejskie

P-ś Sandacz

Otwarcie sezonu

Otwarcie sezonu

C

A

 

29.04

Metalowiec

Rozpoczęcie sezonu

B>C

 

MAJ

01.05

Wiar

Memoriał Adama Wiśniewskiego

A

 

03.05

RAD-MIX

Spławikowy Puchar Klubu

A

otwarte

05.05.

P-śl Miejskie

Mistrzostwa Koła

C

 

06.05

Wiarus

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A i B

 

12.05

Kolejarz

Ciernik

Puchar Kapitanatu

Rozpoczęcie sezon

 

 

13.05

Rzemieślnik

Memoriał długoletnich działaczy

B

 

19.05

Sandacz

Metalowiec

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A

B

 

20.05.

FEEDERBAIT

Zawody komercyjne

A,B i C

 

26.05.

Kolejarz

Zawody gruntowe

 

 

27.05.

Wiarus

Zawody Gruntowe

B

 

31.05.

WKS Sów-Pol

Crazy Baits

A,B i C

 

CZERWIEC

02.06.

Bircza

Dubiecko

Mistrzostwa Koła

Mistrzostwa Koła

C

A

 

03.06.

Rad-Mix

Puchar Klubu-spławik

A,B,C

 

09.06

P-śl Miejskie

Puchar Prezesa

C

 

10.06

Rzemieślnik

Piknik rodzinny

C

 

16.06

Kolejarz

Ciernik

Puchar Prezesa

Mistrzostwa Koła

 

 

17.06

 

 

 

 

23.06.

Sandacz

Puchar Prezesa

C

 

24.06

Krasiczyn

Zawody Karpiowe

A

 

30.06

Kolejarz

Zawody gruntowe

 

 

LIPIEC

01.07

Wiar

Wiarus

Puchar Prezesa

Puchar Koła

A

B C

 

07.07.

Ciernik

Puchar Prezesa koła

 

 

08.07

RAD-MIX

Spławikowe Mistrzostwa Klubu

A

otwarte

14.07

 

 

 

 

15.07

Rzemieślnik

Puchar Lata

B

 

21.07

 

 

 

 

22.07


WKS Sów-Pol

Spławik

A, B,C

otwarte

28.07

Bircza

Gruntowe Mistrzostwa Koła

C

 

29.07

Wiarus

Zawody gruntowe

B

 

SIERPIEŃ

04.08

 

 

 

 

05.08

Tubertini Sport Fishing

Puchar

A

Komercyjne

11.08

P-sl Miejskie

Zawody gruntowe

C

 

12.08.

Dynów Miejskie

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A

 

15.08

WKS Sów-Pol

GPX Klubu

A

otwarte

18.08

Kolejarz

Zawody Gruntowe

 

 

19.08

Wiarus

Złoty Karp

C

 

25.08

Ciernik

100 Rocznica Niepodległości

Spławikowo-gruntowe

 

 

26.08

FEEDERBAIT

Zawody komercyjne

A,B i C

 

WRZESIEŃ

01.09

P-śl Miejskie

Zakończenie sezonu

C

 

02.09

Krasiczyn

Metalowiec

Puchar

Zakończenie sezonu

A

B

 

08.09

Kolejarz

Sandacz

Spławikowe zakończenie sezonu

Gruntowe Mistrzostwa Koła

A

C

 

09.09

OKS

Gruntowe Mistrzostwa

A

 

15.09

Dynów Miejskie

Gruntowe Mistrzostwa Koła

A

 

16.09

Wiarus

Zakończenie sezonu

C

 

22.09

Kolejarz

Gruntowe zakończenie sezonu

 

 

23.09

Rzemieślnik

Zakończenie sezonu

C

 

29.09

Ciernik

Zakończenie sezonu

 

 

30.09.

RAD-MIX

Gruntowy Puchar Klubu

A

otwarte

PAŹDZIERNIK

06.10

Sandacz

Zakończenie sezonu

C

 

07.10

Wiar

Wiar

Zakończenie sezonu

Zawody gruntowe

C

A i B

 

13.10

 

 

 

 

14.10

Tubertini Sport Fishing

Puchar

A

Komercyjne

20.10

 

 

 

 

21.10

RAD-MIX

Gruntowy Puchar Klubu

A

otwarte

27.10

 

 

 

 

28.10

 

 

 

 

LISTOPAD

01.11

 

 

 

 

03.11

 

 

 

 

04.11

RAD-MIX

Gruntowe zawody andrzejkowe

A

otwarte

10.11

 

 

 

 

11.11

 

 

 

 

17.11

 

 

 

 

18.11

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

25.11

 

 

 

 

 

Sobota

Niedziela i święta

 

 

Rezerwacja w zał.

 

 

Zdjęcia