Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pierwsze zawody spławikowe w Kole Wodnik Kańczuga za nami !

Aktualności | 2016-03-15 | Publikujący: Koło "WODNIK" w Kańczudze

Pierwsze zawody spławikowe w Kole Wodnik Kańczuga za nami !

W wiosennym Pucharze Zalewu startowało 21 zawodników z Kańczugi, Przeworska, Radymna, Pruchnika, Przemyśla.

Na dzień dobry o 7:00 przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników znakomity gorący żurek na śniadanie (serwowany w zajeździe rancho).
Po losowaniu pełni optymizmu przystąpiliśmy do zawodów. Zawody podzielone były na dwa sektory.
Pierwsze minuty były nerwowe ponieważ ryby nie chciały nikomu brać ale z czasem sytuacja się zmieniła i wyniki jak na tę porę roku i warunki atmosferyczne były naprawdę dobre ! Złowiono w sumie ponad 51 kg ryb co daje średnią ok 2,5 kg na zawodnika.

W sektorze A wygrał zdecydowanie Tomasz Kozyra, któremu bardzo pasuje to łowisko, o drugie miejsce walkę do samego końca stoczyli: Konrad Rzemień i Mateusz Sołek, ostatecznie o 5 g wygrał Mateusz zajmując drugie miejsce w sektorze A.

Sektor B wygrał bez problemu członek naszego koła Robert Misiło, którego jest to zdecydowanie ulubione łowisko - wynik 5870 dał Robertowi też wygraną w całych zawodach !
Drugie miejsce zajął również członek naszego koła Piotr Zygmunt który osiągną wynik 4915 zaś trzeci miejsce w sektorze przypadło naszemu przyjacielowi z Radymna Staszkowi Wyczawskiemu wynik 3275.

W ogólnej klasyfikacji zawodów:
1. Robert Misiło
2. Tomasz Kozyra
3. Piotr Zygmunt

W klasyfikacji GPK:
1. Robert Misiło
2. Piotr Zygmunt
3. Mateusz Sołek

Największą rybę zawodów złowił Jarosław Sroka ( Leszcz - 825 g)

(szczegółowe wyniki na zdjęciach)

Ryby jakie były łowione przez zawodników to karasie, płocie, leszcze, wzdręgi i okonie. Bardzo cieszy coraz bogatszy rybostan zalewu czego najlepszym dowodem są ryby łowione w tych zawodach : 3 Leszcze ( 800 g, 805g, 815g), Wzdręga - 800 g !!! oraz coraz liczniejsze płotki.

Zawody zostały zakończone obiadem w Zajeździe Rancho oraz wręczeniem pucharów dla wygranych.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i start w zawodach, organizatorom za pomoc przy obsłudze zawodów i Zajeździe Rancho za pyszny catering oraz udostępnienie miejsca na losowanie i wręczenie nagród.

Jeszcze raz dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy już na kolejne zawody do Łopuszki Małej 24.04. - o Puchar Naszego Koła !!!--
Mateusz Sołek

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.