Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Rezerwacja Łowiska w "Hermanowicach" na 2019 rok

Komunikaty | 2019-09-04 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

Rezerwacja łowiska w Hermanowicach

w roku 2019

 

 

Data

Koło/organizator

Nazwa zawodów

Sektor

Uwagi

MARZEC

02.03

 

 

 

 

03.03

 

 

 

 

09.03

 

 

 

 

10.03

WKS RAD-MIX Radymno

Gruntowe rozpoczęcie sezonu

A,B,C

7:00-15:00

16.03

 

 

 

 

17.03

 

 

 

 

23.03

 

 

 

 

24.03

PZW Rzemieślnik

 

Rozpoczęcie sezonu - feeder

 

B,C

 

7:00-15:00

 

30.03

 

 

 

 

31.03

WKS RAD-MIX Radymno

Mistrzostwa Klubu - gruntowe, otwarte

A,B,C

7:00-15:00

KWIECIEŃ

06.04

 

 

 

 

07.04

PZW Metalowiec

PZW WIARUS

Rozpoczęcie sezonu

Rozpoczęcie sezonu (spławik)

B,C

A,B

7:00-15:00

7:00-15:00

13.04

PZW Przemyśl Miejskie

Otwarcie sezonu - met.dowolna

B 6:00-15:00

14.04

OKS

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu

I tura

A,B,C

7:00-15:00

20.04

 

 

 

 

21.04

PZW Wiarus

Otwarcie sezonu -metoda dowolna

B,C

7:00 - 14:00

27.04

PZW Sndacz

PZW Kolejarz

Otwarcie sezonu

Mistrzostwa Kola (spławik)

C

A,B

 

28.04

PZW Rzemieślnik

PZW Brzana

Memoriał długoletnich działaczy - met.dowolna

Spławikowe Mistrzostwa

B,C

A

 

7:00-15:00

7:00-15:00

MAJ

01.05

PZW Wiar

Memoriał Adama Wiśniewskiego otwarte

A,B,C

7:00-15:00

02.05

 

 

 

 

03.05

WKS San Przemyśl

Zawody gruntowe - otwarte

A,B,C 7:00 -15:00

04.05

PZW Lipień Bircza

PZW Dubiecko

 

B

7:00-15:00

7:00 - 15:00

05.05

PZW Wiarus

Zawody gruntowe

A,B

7:-15:00

11.05

PZW Kolejarz

PZW Ciernik

Puchar Kapitanatu - met.dowolna

Rozpoczęcie sezonu

A,B

C

 

12.05

PZW Mertalowiec

 

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła

 

B,C

 

7:00-15:00

18.05

PZW Przemyśl Miejskie

Mistrzostwa Koła - spławik

B

6:00-15:00

19.05

PZW Rzemieślnik

Puchar Prezesa - met.dowolna

B,C

7:00-15:00

25.05

OKS Mistrzostwa Okręgu Kobiet U-15,20,25

 

A,B,C

 

 

26.05

OKS

Mistrzostwa Okręgu Kobiet U-15,20,25

A,B,C

 

27.05

GPX Polski U-15 i U 20 – łowisko zamknięte

28.05

29.05

30.05

31.05

CZERWIEC

01.06

GPX Polski U-15 i U 20 – łowisko zamknięte

02.06

08.06

PZW Przemyśl Miejskie

Zawody Gruntowe

B

6:00-15:00

09.06

PZW Wiar

PZW Metalowiec

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Zawody dla Dzieci

 

6:00-14:00

15.06

PZW Kolejarz

Puchar Prezesa - met.dowolna

A,B

 

16.06

PZW Wiarus

 

Zawody gruntowe

 

A,B

7:00-15:00

 

20.06

SÓW-POL

Puchar - spławik/feeder (otwarte)

A,B,C

7:00-16:00

22.06

PZW Sandacz

PZW Lipeń

Gruntowe - feeder

Zawody

C

A,B

 

23.06

PZW Brzana

XIV Puchar Karpiowy

A,B

7:00-15:00

29.06

PZW Kolejarz

Zawody met.dowolna

A,B,C

 

30.06

PZW Wiar

PZW Wiarus

Pożegnanie z wędką - otwarte

Puchar lata - spławik

 

A,B

7:00-15:00

7:00-15:00

LIPIEC

06.07

PZW Kolejarz

Zawody met.dowolna

 

7:00-15:00

07.07

WKS San Przemyśl

Zawody spławikowe - otwarte

A,B,C

7:00-15:00

13.07

PZW Przemyśl Miejskie

Puchar Prezesa - met.dowolna

B

6:00-15:00

14.07

PZW Rzemieślnik

Zawody dwuturowe - spławik/feeder

B,C

7:00-18:00

20.07

PZW Lipień Bircza

 

A,B

7:00-15:00

21.07

PZW Wiarus

Zawody gruntowe

A,B

7:00-15:00

27.07

 

 

 

 

28.07

PZW Wiar

Puchar Prezesa Koła - owarte

 

7:00-15:00

SIERPIEŃ

03.08

 

 

 

 

04.08

WKS DAD-MIX Radymno

Gruntowy Puchar Klubu - otwarte

A,B,C

7:00-15:00

10.08

PZW Przemyśl Miejskie

Zawody gruntowe

B

6:00-15:00

11.08

15.08

PZW Wiarus

Tubertini

Zawody spławikowe

 

A,B

A,B,C,

7:00-15:00

6:00-16:00

17.08

PZW Kolejarz

Zawody met.dowolna

A,B,C

 

18.08

PZW Brzana

Puchar ZOOLAND - dowolna (otwarte)

A,B,C

7:00-15:00

24.08

PZW Lipień Bircza

 

A,B

7:00-15:00

25.08.

WKS San Przemysl

Zawody spławikowe - otwarte

A,B,C

7:00-15:00

31.08

PZW Dynów Miejskie

Gruntowe Mistrzostwa Kola

A,B,C

9:00-18:00

WRZESIEŃ

01.09

PZW Rzemieślnik

Zakończenie wakacji - met.dowolna

B,C

7:00-15:00

07.09

PZW Kolejarz

PZW Sandacz

 

PZW Wiar

Zakończenie sezonu - met.dowolna

Zakończenie sezonu - feeder

 

Mistrzostwa Koła WIAR

A,B

C

 

C

 

 

 

13:00-18:00

08.09

OKS

 

 

Feederowe Mistrzostwa Okręgu

 

 

A,B,C

 

7:00-15:00

7:00-15:00

14.09

PZW Przemyśl Miejskie

Zakończenie sezonu - met.dowolna

B

6:00-15:00

15.09

PZW Metalowiec

Zakończenie sezonu - metoda dowolna- zawody otwarte

A,B,C

7:00 - 15:00

21.09

PZW Kolejarz

Zakończenie sezonu -met.dowolna

A,B,C

 

22.09

PZW Wiarus

Zawody spławikowe

B,C

7:00-15:00

28.09

PZW Lipień Bircza

PZW Ciernik

 

Zakończenie sezonu - feeder

B

A,C

7:00-15:00

8:00-15:00

29.09

PZW Wiar

 

Zakończenie Sezonu

 

 

7:00-15:00

 

PAŹDZIERNIK

05.10

PZW Sandacz

 

C

 

06.10

PZW Rzemieślnik

PZW Wiarus

Mistrzostwa Koła

Zakończenie sezonu

B,C

A

7:00-15:00

7:00-15:00

12.10

PZW Kolejarz

Zakończenie Sezonu

A,B,C

7:00-15:00

13.10

WKS DAD-MIX Radymno

Gruntowy Puchar Jesieni

A,B,C

7:00-15:00

19.10

 

 

 

 

20.10

WKS San Przemyśl

Zawody gruntowe - otwarte

A,B,C

7:00-15:00

26.10

 

 

 

 

27.10

 

 

 

 

LISTOPAD

01.11

 

 

 

 

02.11

 

 

 

 

03.11

WKS DAD-MIX Radymno

Zawody Andrzejkowe(gruntowe) - otwarte

A,B,C

7:00-15:00

09.11

 

 

 

 

10.11

 

 

 

 

16.11

 

 

 

 

17.11

 

 

 

 

23.11

 

 

 

 

24.11

 

 

 

 

30.11

 

 

 

 

 

Sobota

Niedziela i święta

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.