Komunikaty

Wyniki II tury Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego - ZEK Radymno – 06.05.2018 r.

Wyniki II tury

Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego

- ZEK Radymno – 06.05.2018 r.

W dniu 06 maja 2018 r. na zbiorniku ZEK Radymno odbyła się II tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu Przemyskiego. W zawodach wystartowało 31 zawodników w tym junior, złowiono zaledwie 9 wymiarowych ryb, 4 szczupaki oraz 5 okoni. W kategorii senior najlepszy był kolega Krystian Nieckarz łowiąc 2 szczupaki ( 2300 pkt.), drugi był Bogusław Bernacki ( 900 pkt.), trzecie miejsce zdobył Tomasz Zakościelny ( 800 pkt.). Drużynowo najlepszy był Team „ Metalowiec” 1 w składzie Karol Kontor i Damian Pelc, drugie miejsce zajął Team „ Hutnik” Lubaczów 3 w składzie Wojciech Kościeliński i Krystian Nieckarz, trzecie miejsce zdobył Team „ Hutnik” Lubaczów 4 w składzie Bogusław Bernacki i Zbigniew Młodziński.

Po zawodach zwycięzcom wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy, następnie wszyscy zostali zaproszeni na ciepłego grilla do Rybaczówki, którego zorganizowali koledzy Maciej Krawczyk wraz z Pawłem Salo.

Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze, nie wpłynął żaden protest, w imieniu OKS w Przemyślu dziękuję za pomoc w organizacji oraz zapraszam na III turę spinningu, która odbędzie się w Dynowie.