Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów - archiwum

Wyniki Mistrzostw Koła Wodnik Kańczuga

W ubiegłą niedzielę (26.04.2015) na Zalewie w Łopuszce Małej odbyły się zawody o Mistrzostwo Koła Wodnik w Kańczudze. Do zawodów przystąpiło 11 zawodników w kategorii Seniorów. Zawody odbyły się w dwóch turach po 2,5 godziny. Znakomita pogoda oraz dobrze "współpracujące" ryby to klucz do udanych zawodów. Główną zdobyczą zawodników były karasie lecz trafiały się też płocie, okonie i wzdręgi. Po zaciętej rywalizacji zawody wygrał najlepiej dopasowany w łowisko Robert Misiło ( 3 pkt. sektorowe oraz łączna waga 14155 g ), Vice-mistrzem Koła został Mateusz Kaszuba ( 4 pkt. sektorowe oraz łączna waga 13160 g), II Vice-mistrzem Koła został Tadeusz Magoń ( 7 pkt. sektorowych oraz łączna waga 12700 g).

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników Mistrzostw Koła w szczególności dla zwycięzców. Podziękowania także dla Zajazdu Rancho w Łopuszce Małej za bardzo smaczny posiłek podczas zawodów!

Zalew w Łopuszce Małej po raz kolejny okazał się idealnym miejscem na rozgrywanie zawodów wędkarskich. Równy brzeg dobry dojazd oraz rybne łowisko ( w sumie złowiono 111320 gram ryb co daje 10120 gram na zawodnika !!! )

Warto dodać, iż pierwsze 6 miejsc zajęli zawodnicy którzy reprezentują nasze Koło w zawodach okręgowych !

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.