Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

Zawody Młodzieżowe na "BABIONCE"

 

Dot.: Organizacji Młodzieżowych Zawodów Wędkarskich


Okręgowa Rada ds. Młodzieży oraz Okręgowy Kapitanat Sportowy Przemyskiego Okręgu PZW uprzejmie informuje, że w niedzielę 14 czerwca 2009r. na akwenie ZEK „BABIONKA w Jarosławiu odbędą się Młodzieżowe Zawody Wędkarskie w dyscyplinie spławikowej.

Zawody rozegrane zostaną jako jednoturowe / 3 godz./, jednosektorowe w klasyfikacji indywidualnej w trzech kategoriach: młodzież, kadet i niezrzeszeni.

Ilość startujących z poszczególnych kół jest nieograniczona z tym, że na każde 3 osoby startujące musi być jeden opiekun pełnoletni z danego Koła.

Zawodnicy zajmujący w poszczególnych kategoriach miejsca od 1-go do 6-go uhonorowani zostaną dyplomami, przy czym trzej pierwsi otrzymają pamiątkowe puchary.

Zbiórka zawodników na miejscu zawodów o godz. 8ºº, gdzie organizatorzy zawodów przekażą dalsze szczegóły przebiegu zawodów.

Udział w zawodach należy zgłosić na piśmie w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2009r., na adres Biura Zarządu Okręgu PZW w Przemyślu ul. Szopena 15a / tel-fax. 016 6785769 /.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.