Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

Konkurs rysunkowo-malarski EDYCJA- VIII

 

Rada ds Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Przemyślu oraz Międzygminne Koło PZW „BRZANA” w Krasiczynie zaprasza młodych wędkarzy i sympatyków wędkarstwa do udziału w Konkursie rysunkowo-malarskim pt.:

 

WĘDKARSTWO – EKOLOGIA - ETYKA

 

organizowanym w roku 2009 jako Konkurs Regionalny „ Środowisko Przyrodnicze Naszego Regionu”

REGULAMIN KONKURSU – VIII EDYCJI / 2009

 

1. Celem Konkursu jest popularyzacja wędkarstwa , rekreacji i sportu, realizowanych jako szkoła charakterów i czynny wypoczynek nad wodą i na świeżym powietrzu.

2. Organizatorem Konkursu jest Polski Związek Wędkarski Rada ds Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Przemyślu oraz Międzygminne Koło PZW „BRZANA” w Krasiczynie, które pełnić będą rolę koordynatora i zwraca się równocześnie z apelem do opiekunów młodzieży w Kolach PZW oraz instytucji i osób , które zechcą poprzeć to przedsięwzięcie , o podjęcie się roli współorganizatorów i sponsorów Konkursu na swoim terenie.

3. W Konkursie mogą brać udział:

a. dzieci i młodzież szkolna z placówek oświatowo – wychowawczych, kulturalnych i sportowo – rekreacyjnych oraz młodzież studencka, zorganizowana w Szkolnych i Uczelnianych Klubach Ekologiczno – Wędkarskich, Sekcjach Młodzieżowych i Kołach PZW współpracujących z placówkami oświaty na terenie Przemyskiego Okręgu oraz niezrzeszeni w PZW uczestnicy i organizatorzy Szkółek Ekologiczno – Wędkarskich PZW,

b. kadra nauczycielska i instruktorska realizująca na terenie szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych zajęcia programowo – dydaktyczne z wykorzystaniem wędkarstwa.

4. Ocenie Konkursowej podlegają prace:

Rysunkowo-malarskie ( format do A3)

5. Konkurs obejmuje przedsięwzięcia zrealizowane w okresie od 1 września 2009 roku do dnia 15 listopada 2009r.

Prace należy zgłaszać do 25 listopada 2009 r. na adres:
Polski Związek Wędkarski , Zarząd Okręgu w Przemyślu
37-700 PRZEMYŚL, ul. Szopena 15a
z dopiskiem: „KONKURS RYSUNKOWO-MALARSKI”

 

Pełny regulamin konkursu w załączniku.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.