Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasi Partnerzy i Ludzie o dobrych sercach .

Właśnie tu chcemy podziękować wszystkim tym którzy zawsze nam pomagają przy organizacji imprez wędkarskich , a ostatnio przy zorganizowaniu zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka na  Zalewie Kieleckim 30 05 2010 roku imprezy pt. WĘDKARZE DZIECIOM. I w roku bierzacym czyli 2011 też odbyła się ta wspaniała impreza wędkarska która łącznie zgromadzila 125 dzieci w obu konkursach. Nie było Starosty nie było Komendanta PSR. Był jak zawsze Prezedent Kielc Wojciech Lubawski, Sponsorzy ze wszystkich Sklepów Wędkarskich , było wiele atrakcji ,była TVP Kielce, ECHO DNIA . Ulewa nas przywitała, a piękne słonko świeciło podczas całej imprezy. Dziękuję wszystkim kolegom za pomoc i duże zaangarzowanie w przygotowywaniu tej imprezy wędkarskiej dla kieleckich dzieciaków, dziękuję Sponsorom za wszystko co przekazali nam jako organizatorom, każde dziecko otrzymało jak co roku upominek i paczkę . Zarzad Koła AMUR dla wszystkich Sponsorów ufundował pamiątkowe Statuetki, Film który nakręcił i opracował kol. Wojciech  i pamiątkowy medal . Dziekuję jeszcze raz za okazane serce i wsparcie prezes Krzysztof Latosiński AMUR Polska.  Zapraszamy na www.amur.kielce.pl

Sponsorzy:
Prezydent Miasta Kielc Wojciech Lubawski, v-ce Marszałek woj. Świętokrzyskiego Zdzisław Wrzałka ufundowali dla każdego dziecka paczki ze słodyczami i prezentami.

                Szczególne podziękowania należą się także wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tak wspaniałej imprezy - członkom Zarządów Kół ISKRA i "AMUR", którzy brali czynny udział jako sędziowie oraz wszystkim tym których nie wymieniliśmy a przysłużyli się w organizacji tych zawodów.

                                                                                                            

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy podawane informacje z życia naszego Koła są wystarczające dla naszych członków i sympatyków ?
tak
nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin