Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

ZAKOŃCZENIE LATA 2011.

Aktualności | 2011-10-01 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

 W dniu 25.09.2011 roku Zarząd Koła AMUR w Kielcach wspólnie z kolegami o wspaniałych sercach zorganizował uroczyste Zakończenie Lata i Sezonu Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej "AMUR TEAM" prowadzonej przez kolegę Ryszarda Fronczkowskiego. Zawody odbyły się na Zalewie Kieleckim. Do wagi stanęli wszyscy uczestnicy i tak:

 • pierwsze miejsce 682 pkt zajął kolega Bartłomiej Fronczkowski
 • drugie miejsce 302 pkt kolega Bartłomiej Woźniak
 • trzecie miejsce 142 pkt kolega Paweł Chodkiewicz
 • czwarte miejsce 48 pkt kolega Jakub Gołąbek
 • piąte miejsce 36 pkt kolega Jakub Sikora.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary - statuetki i dyplomy, a od sponsorów bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe wręczał opiekun szkółki kolega Ryszard. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na gorący poczęstunek, który osobiście nazdzorował nasz kolega Artur. Wszystkim bardzo smakowało. Dzieciaki i rodzice sympatycznie spędzili ostatni piękny dzień nad Kieleckim Zalewie w miłej i koleżeńskiej atmosferze.  Na koniec chciałem podziękować wszystkim kolegom za pomoc i sponsoring w przygotowaniu tej pięknej imprezy wędkarskiej dla młodych adeptów wędkarstwa naszego Koła AMUR w Kielcach: kol. Ryszardowi, Arturowi, Ryszardowi, Zbyszkowi, Wojtkowi, Andrzejowi, rodzicom i oczywiście naszym młodym wędkarzom. Pozdrawiam sympatyków wędkarstwa którzy kibicowali nam na zawodach i bardzo dziękuję naszym kolegom z Koła „Iskra” za udostępnienie nam zbiornika.

  Do zobaczenia za rok - Krzysztof Latosiński.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

 • Latosiński Krzysztof Data dodania: 9 lat temu Oceń: 8 + / -

  dora

  Warto było być z nami na Zalewie Kieleckim i przy pięknej pogodzie pożegnać piękne LATO 2011 roku ! Dziękujemy wszystkim sponsorom i kolegom którzy pomogli zorganizować te zawody ! Dzięki . Prezes Koła AMUR w Kielcach Krzysztof Latosiński.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy podawane informacje z życia naszego Koła są wystarczające dla naszych członków i sympatyków ?
tak
nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin