Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Obraz po zimie - Trawno

Aktualności | 2011-03-14 | Publikujący: Koło PZW Torzym

Dziś, 14.03 przeprowadziliśmy kolejną kontrolę na jeziorze Trawno. W wyniku obserwacji toni wodnej ujawniliśmy jedynie 4 przypadki padłej ryby, konkretnie młodych szczupaków. To cieszy bo jezioro to jest najbardziej narażone na zjawisko przyduchy. Poniżej zamieszczam parę fotek z wizyty nad tym akwenem.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • dyzmański rafał Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    rafaldyzmanski

    Tomku też to widziałem, sprawę załatwimy w najbliższym czasie, skontaktuję się z leśniczym a ten na pewno zwróci uwagę robotnikom leśnym. Też mi się wydaje ze to jest pozostałość po nich.

  • Drzewiecki Tomasz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    roger78

    Wczoraj czyli w niedzielę 13.03.2011 również podjechałem na chwilę obejrzeć jedno z moich ulubionych torzymskich jezior. Jezioro wygląda pięknie jak zawsze niestety dojazd przy odwilży nie jest zbyt ciekawy. Dodatkowo zauważyłem sporo opon samochodowych wzdłuż drogi dojazdowej. Część z tych opon jest spalona (zostały tylko druty). Można podejrzewać, że te spalone wiążą się ze ścinką drzew która była tam przeprowadzona , ponieważ miejsc palenia ognisk jest tam więcej. Szkoda, że droga do jeziora gdzie jeżdżą praktycznie tylko wędkarze i pracownicy lasów państwowych jest w ten sposób zanieczyszczana. Podejrzewam, że nie zrobił tego nikt z braci wędkarskiej ani leśników.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za utworzeniem obrębu ochronnego na jeziorze Ilno (torzymskim), w celu ochrony ryb spokojnego żeru ?
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin