Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Walne Zgromadzenie 2012 - relacja.

Aktualności | 2012-03-06 | Publikujący: Koło PZW Torzym

 

 

Walne zgromadzenie 2012

W dniu 19.02 w Remizie Strażackiej odbyło się Walne Zgromadzenie Koła „Amur” w Torzymiu. Jak w pozostałych latach tak i w tym roku dopisała frekwencja, stawiło się 35 wędkarzy. Nasze zebranie swoimi osobami zaszczycili Radny Miasta i Gminy Torzym Pan Dariusz Barwiński i Członek Zarządu Okręgu Zielona Góra Pan Czesław Kalbarczyk.

Po powitaniu przybyłych gości powołano przewodniczącego Walnego Zgromadzenia,  Rafał Dyzmański, protokolantem został kolega Bartosz Janowicz, do Komisji Uchwał i Wniosków powołani zostali: Aleksandra Janowicz, Adam Strzała i Rafał Malak.

Po przedstawieniu sprawozdania z wykonania budżetu i uchwał Walnego Zgromadzenia z 2011 roku, odbyło się głosowanie, w którym udział wzięło 35 osób, za było 35. Następnym punktem było sprawozdanie SSR z pracy w roku 2011, Komisji Rewizyjnej, która to przedstawiła tylko sprawozdanie z kontroli finansowej.

Kolejnym punktem było wręczenie pucharów, podziękowanie dla sponsorów. Za zaangażowanie w życie naszego Koła uhonorowany statuetką zostało Pan Zenon Trompa. Dodam, że Pan Trompa nie jest wędkarzem. 

Następnie został przedstawiony plan pracy, kalendarz imprez wędkarskich, budżet na rok 2012, które to jednogłośnie zostały zatwierdzone przez członków Walnego Zgromadzenia.

Uchwały, jakie zostały przyjęte przez Walne Zgromadzenie:

·       Włączenie sklepu wędkarskiego kolegi Andrzej Goryczki do punktów handlowych, w których będziemy mogli realizować bony nagrodowe.

·       Utworzenie obrębu ochronnego na jeziorze Ilno, przy jego wschodnim brzegu, pomiędzy ujściem rzeki Ilanki a miejskim kąpieliskiem.

·       Włączenie do kalendarza imprez wędkarskich zawodów spławikowych odległościowych (Puchar Prezesa).

Wyżej wymienione wnioski zostały zatwierdzone w 100%.

Następnym punktem było zakończenie zabrania.

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za utworzeniem obrębu ochronnego na jeziorze Ilno (torzymskim), w celu ochrony ryb spokojnego żeru ?
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin