Aktualności | 2018-04-08 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Uchwała nr 35/2018 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 22.03.2018 r. w sprawie: zatwierdzenia regulaminu i cennika przystani wędkarskiej nad zbiornikiem nr 014 Kozłowa Góra Na podstawie § 48 ust. 2 w związku z § 47 pkt 22 Statutu PZW z dnia 15.03.2017 r. w związku z uchwałą nr 22 Prezydium Zarządu Głównego z dnia 01.07.2006 r. Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach uchwala: § 1 Zatwierdza regulamin przystani wędkarskiej nad zbiornikiem nr 014 Kozłowa Góra, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej uchwały. § ...... więcej

Zarybienie

Aktualności | 2018-04-07 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Andaluzja informuje swoich członków,że w dniu 6 kwietnia dokonano zarybienia stawu "Źródełko" karpiem - 300 kg. Staw jest otwarty dla wędkujących. Życzymy udanych połowów.... więcej

święta

Aktualności | 2018-04-02 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

... więcej

Zawody wędkarskie organizowane przez Koło w 2018r.

Aktualności | 2018-02-04 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Rodzaj Data Godz. Miejsce Zali. 1 Zaw. podlodowe. 8.00 Źródełko Tow. 1 Rozpoczęcie Sezonu 2018 21.04 7.00 Łąka Brzeziny GP 2 Spławikowe Mistrz. Koła Seniorów I 12.05 7.00 Kozłowa G. wał GP 3 Mistrzostwa Koła II Tura 13.05 7.00 Kozłowa G. wał GP 4 Gruntowe Mistrz. Koła (fedra) 3.06 7.00 Kozłowa G. wał 5 Zawody zaliczane do punktacji GP 17.06 7.00 Łąka Brzeziny GP 6 ...... więcej

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2017r.

Aktualności | 2018-01-05 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Andaluzja informuje swoich członków,że w niedzielę 07 stycznia 2017r. odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2016.Zebranie odbędzie się w Ośrodku Kultury Andaluzja w Brzozowicach - Kamieniu.Pierwszy termin to godz.15.00.Jeżeli w pierwszym terminie nie będzie wymaganej ilości członków to zebranie odbędzie się o godz.15.30.... więcej

Zawody nocne z łodzi lipiec2017r.

Wyniki zawodów | 2017-11-04 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W nocy z 21 na 22 lipca w godz.od 18.00 do 05.00odbyły się na zb.Kozłowa Góra zawody nocne z łodzi.W zawodach wzięło udział 25 zawodników.Pierwsze miejsce z wynikiem 25690 pkt. zajął Bulka Michał,następne miejsca w kolejności zajęli : Skórka przemysław 14165 pkt. , Bulka Łukasz 14150 pkt. , Borecki Dominik 8915 pkt. , Tańcula Janusz 8625 pkt. , Dziwisz Andrzej 8505 pkt.... więcej

Zawody o Puchar Prezesa Koła

Wyniki zawodów | 2017-10-15 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 1 pażdziernika przy pięknej słonecznej pogodzie na stawie w parku w Świerklańcu odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła. Po 4 godzinnym łowieniu najlepszym zawodnikiem i zdobywcą pucharuokazał się Habrajski Marcin 6380 pkt. drugie miejsce zajął Telęga Jacek 4540 pkt. trzeci był Bulka Michał 4450 pkt. Następne miejsca w kolejności zajęli Rubiniec Erwin 4305 pkt. Gruszka Adam 4085 pkt. Borecki Damian 3405 pkt.... więcej

Aktualności | 2017-09-24 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 1 pażdziernika na stawie w parku w Świerklańcu odbędą sie spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa naszego Koła.Zbiórka do godz.7.00. ... więcej

Zawody dla dzieci sierpień 2017r. Pożegnanie wakacji.

Wyniki zawodów | 2017-09-14 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 30 sierpnia na stawie Żródełko odbyły się wędkarskie zawody spławikowe dla dzieci z okazji pożegnania wakacji.W kategorii do lat 10 wygrał Gandyra Mateusz druga była Telęga Natalia następne miejsca zajęli:Stanulczyk Maciej, Sośniorz Aleksandra oraz Skórka Aleksandra. W kategorii powyżej 10 lat pierwsza była Gambala Weronika drugi Gambala Mateusz trzecie miejsce zajął Telęga Fabian a czwarty był Majewski Maciej.... więcej

Aktualności | 2017-08-27 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Zarząd Koła wraz z Ośrodkiem Kultury Andaluzja organizuje w środę 30 sierpnia na stawie Żródełko spławikowe zawody wędkarskiedla dzieci.Zbiórka do godziny 16.00.... więcej