Zawody nocne z łodzi lipiec2017r.

Wyniki zawodów | 2017-11-04 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W nocy z 21 na 22 lipca w godz.od 18.00 do 05.00odbyły się na zb.Kozłowa Góra zawody nocne z łodzi.W zawodach wzięło udział 25 zawodników.Pierwsze miejsce z wynikiem 25690 pkt. zajął Bulka Michał,następne miejsca w kolejności zajęli : Skórka przemysław 14165 pkt. , Bulka Łukasz 14150 pkt. , Borecki Dominik 8915 pkt. , Tańcula Janusz 8625 pkt. , Dziwisz Andrzej 8505 pkt.... więcej

Zawody o Puchar Prezesa Koła

Wyniki zawodów | 2017-10-15 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 1 pażdziernika przy pięknej słonecznej pogodzie na stawie w parku w Świerklańcu odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła. Po 4 godzinnym łowieniu najlepszym zawodnikiem i zdobywcą pucharuokazał się Habrajski Marcin 6380 pkt. drugie miejsce zajął Telęga Jacek 4540 pkt. trzeci był Bulka Michał 4450 pkt. Następne miejsca w kolejności zajęli Rubiniec Erwin 4305 pkt. Gruszka Adam 4085 pkt. Borecki Damian 3405 pkt.... więcej

Aktualności | 2017-09-24 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 1 pażdziernika na stawie w parku w Świerklańcu odbędą sie spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa naszego Koła.Zbiórka do godz.7.00. ... więcej

Zawody dla dzieci sierpień 2017r. Pożegnanie wakacji.

Wyniki zawodów | 2017-09-14 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 30 sierpnia na stawie Żródełko odbyły się wędkarskie zawody spławikowe dla dzieci z okazji pożegnania wakacji.W kategorii do lat 10 wygrał Gandyra Mateusz druga była Telęga Natalia następne miejsca zajęli:Stanulczyk Maciej, Sośniorz Aleksandra oraz Skórka Aleksandra. W kategorii powyżej 10 lat pierwsza była Gambala Weronika drugi Gambala Mateusz trzecie miejsce zajął Telęga Fabian a czwarty był Majewski Maciej.... więcej

Aktualności | 2017-08-27 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Zarząd Koła wraz z Ośrodkiem Kultury Andaluzja organizuje w środę 30 sierpnia na stawie Żródełko spławikowe zawody wędkarskiedla dzieci.Zbiórka do godziny 16.00.... więcej

Zawody gruntowe 2017r.

Zarząd Koła informuje swoich członków , że w niedzielę 30 lipca organizuje na zb.Kozłowa Góra zawody wędkarskie metodą gruntową.Zbiórka do godz.6.00 na wale bocznym przy wyjściu z parku w Świerklańcu.... więcej

Zawody wędkarskie organizowane przez Koło w 2017r.

Aktualności | 2017-08-03 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

Lp. Rodzaj Data Godz. Miejsce Zal. 1 Rozpoczęcie sezonu 2017r. 23.04 7.00 Park Świerklaniec GP 2 Spławikowe Mistrzostwa KołaI tura 20.05 7.00 Kozłowa Góra wał. GP 3 Mistrzostwa Koła II tura 21.05 7.00 Kozłowa Góra wał. GP 4 SpławikoweZawody 18.06 7.00 Łąka Brzeziny GP 5 Spinningowe Mistrzostwa Koła 10.06 5.00 Kozłowa Góra z łodzi 6 Zawody nocne z łodzi 21/22/07 18.00 Kozłowa Góra z łodzi 7 Zawody gruntowe ( fedra ) 30.07 7.00 Kozłowa Góre wał. Tow 8 Spławikowe zawody 10.09 7.00 Łąka ...... więcej

Zawody wędkarskie z wału w dn.30.07.2017

Wyniki zawodów | 2017-08-03 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 30 lipca odbyły się gruntowe zawody z wału zb.Kozłowa Góra. pierwsze miejsce zajął Krytowski Andrzej 2050 pkt. przed Tańculą Januszem 1440pkt. Następne miejsca w kolejności zajęli : Szargan Jan 1120 pkt. , Bulka Michał 110 pkt. , Korzonek Józef 915 pkt. , Bojarski Józef 840 pkt.... więcej

Aktualności | 2017-07-08 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 21/22 lipca odbędą się zawody nocne z łodzi na zbiorniku Kozłowa Góra. Zbiórka do godz.18.00.na rybaczówce. Zarząd Koła zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zawodach.... więcej

Zawody zaliczane do Grand Prix na stawie Łąka 2017r.

Wyniki zawodów | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW nr 5 Andaluzja

W dniu 18 czerwca 2017r. odbyły się na stawie Łąka spławikowe zawody wędkarskie zaliczane do Grand Prix. Pierwsze miejsce zajęł kol. Korzonek Adam 3145 pkt.a następne miejsca w kolejności zajęli:Habrajski Tomasz 2330 pkt.,Telęga Jacek 2285 pkt.,Gruszka Adam 2260pkt.,Bacia Marek 2205pkt.,Sobiech Bolesław 2165pkt.... więcej