"PUCHAR SPONSORA"

Wyniki zawodów | 2017-11-07 | Publikujący: Koło PZW Annopol

15 Października na zalewie w Kraśniku odbyły się sponsorowane zawody wędkarskie Koła nr 8 Annopol.W zawodach wystartowało łącznie 25 zawodników w tym 4 w kategorii junior.Zdobywcą "Pucharu Sponsora" został Krzysztof Borkowski z wynikiem 5560 pkt, drugi miejsce zajął Sebastian Mazurkiewicz z wynikiem 4460 pkt i trzecie miejsce przypadło dla Rafała Piziora, który zakończył zawody z wynikiem 4070 pkt.W kategorii Junior najlepszym tego dnia okazał się Dawid Wroński, który zwyciężył w swojej kategorii osiągając wynik 1770 pkt, drugie miejsce zajął ...... więcej

"ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017"

W niedzielę 08 października 2017 odbyły się zawody wędkarskie koła zorganizowane na zakończenie sezonu 2017 i były to zarazem ostatnie zawody z cyklu GrandPrix Koła.Zawody odbyły się na łowisku specjalnym w Opolu Lubelskim, w których udział wzięło 32 zawodników w tym 4 kadetów.a oto wyniki: kat. senior1 - Marceli Targos - 5980 pkt.2 - Krzysztof Stróżak - 4480 pkt.3 - Michał Kępa - 4010 pkt.4 - Sylwester Cieślak - 4290 pkt.5 - Sebastian Mazurkiewicz - 3830 pkt.6 - Dariusz Rzepka - 2610 pkt. kat. junior/kadet1 - Daniel Wroński - 1040 pkt.2 - Dawid ...... więcej

Puchar Starosty Kraśnickiego 01.10.2017

III miejsce zajęli zawodnicy z Koła Wędkarskiego nr 8 Annopol podczas drużynowych zawodów wedkarskich o " Puchar Starosty Kraśnickiego", które odbyły się 01 października 2017 na zbiorniku w Stróży pod Kraśnikiem. W skład drużyny weszli:Krzysztof StróżakMariusz SuchowolakMarcin BernatWładysław Gnaś Gratulacje! I miejsce zajęła drużyna z Koła Kraśnik ZarzeczeII miejsce zajęła drużyna z Kraśnik Miasto Gratulacje!!! ... więcej

"Wyniki Jesiennych Zawodów Koła nr 8 Annopol"

24 września na zalewie Kraśnik-Budzyń odbyły się Jesienne Zawody Wędkarskie Koła Nr 8 Annopol, w których udział wzięło 24 zawodników. Każdy zawodnik miał możliwość łowienia na 2 wędki metodą dowolną ale większość zawodników zdecydowało o wybraniu metody spławikowej co jak się okazało pozwoliło na osiągnięcie wysokich wyników i zajęcie najwyższych miejsc. Najwyższy wynik wagowy osiągnął Sebastian Mazurkiewicz, który zajął I miejscez wynikiem 7730 pkt.II miejsce zajął Marcin Bernat - 7400 pktIII miejsce - Marceli Targos - ...... więcej

"PUCHAR PRZECHODNI PREZESÓW ZOSTAJE W ANNOPOLU"

To już drugi raz kiedy drużyna z Koła nr 8 Annopol wygrywa Puchar Przechodni. Tym razem zawody zostały zorganizowane w Stróży pod Kraśnikiem gdzie koła powiatu Kraśnickiego wystawiły swoich zawodników w drużynach pięcioosobowych.Drużyna z koła nr 8 Annopol wystartowała w składzie:- Krzysztof Stróżak- Krzysztof Pokrzywa- Marcin Bernat- Mariusz Suchowolak- Sebastian MazurkiewiczPomimo bardzo mocnej konkurencji ze strony Koła Kraśnik FŁT, która zdobyła podobnie jak Annopol 10 punktów ale to Drużyna z Annopola złowiła łącznie większą ...... więcej

"Puchar Starosty Kraśnickiego w rękach zawodników z Koła nr 8 Annopol"

"Puchar Starosty Kraśnickiego w rękach zawodników z Koła nr 8 Annopol"W kategorii indywidualnej zwycięzcą zawodów został Krzysztof Borkowski z Koła Annopol, który zajmując pierwsze miejsce odebrał puchar z rąk Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja - gratulacje!!!Drugie miejsce oraz dodatkową statuetkę za największą rybę zawodów otrzymał Marcin Bernat, który podobnie jak Marceli Targos zajmujący trzecie miejsce wywodzi się z Koła Annopol.Drużynie z Koła Annopol, w której składzie wystartowali Krzysztof Stróżak, Władysław ...... więcej

GRUNTOWE ZAWODY WĘDKARSKIE

27 sierpnia 2017 na Wiśle w miejscowości Opoczka pod Annopolem odbyły się zawody wędkarskie koła nr 8 Annopol w dyscyplinie gruntowej.Najlepszym Zawodnikiem tego dnia został Marcin Bernat, który złowił Leszcza o długości 58 cm i uzyskał wynik 4760 pkt wygrywając zawody w kat. senior, wśród kadetów pierwsze miejsce zajął Dawid Wroński uzyskując 1500 pkt.gratulacje!.a oto wyniki:1 - Marcin Bernat2 - Krzysztof Borkowski3 - Krzysztof Pokrzywa4 - Mariusz Badura5 - Grzegorz Kamola6 - Krzysztof Stróżak kat junior/kadet:1 - Dawid Wroński2 - Daniel ...... więcej

Puchar Prezesa Koła nr 8 Annopol.

Wyniki zawodów | 2017-11-01 | Publikujący: Koło PZW Annopol

Krzysztof Pokrzywa zdobywa Puchar Prezesa Koła nr 8 Annopol. Podczas zawodów wędkarskich, które odbyły się 20 sierpnia 2017 najlepszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Pokrzywa uzyskując 6450 pkt, w kategorii kadet pierwsze miejsce zajął Mateusz Grzesik uzyskując 1920 pkt.Zwycięzcy otrzymali z rąk Prezesa Koła Grzegorza Kamoli pamiątkowe puchary oraz upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. a oto wyniki:1 - Krzysztof Pokrzywa2 - Marcin Lachowski3 - Marceli Targos4 - Marcin Targos5 - Mariusz Kuś6 - Dariusz Rzepka kat: junior/kadet1 - Mateusz Grzesik2 - Paweł ...... więcej

Wyniki Nocnych Zawodów Wędkarskich Koła Nr 8 Annopol

Wyniki Nocnych Zawodów Wędkarskich Koła Nr 8 Annopol, które odbyły się z 22 na 23 lipca 217 na Zalewie Kraśnik-budzyń kształtują się następująco: 1. Krzysztof Borkowski - 6730 pkt.2. Szczepan Ufniarz - 6160 pkt.3. Sebastian Mazurkiewicz - 6050 pkt.4. Marceli Targos - 6300 pkt.5. Mariusz Suchowolak - 5900 pkt.6. krzysztof Pokrzywa - 5860 pkt. Gratulacje !!! ... więcej