Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

12 czerwca 2016 - "piknik nad wodą"

Aktualności | 2016-06-21 | Publikujący: Koło PZW Annopol

Ogólnopolska impreza integracyjna PIKNIK NAD WODĄ dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej

Była to już kolejna impreza tego typu zorganizowana przez Koło Wędkarskie Kraśnik Miasto i jak co roku odbyła sie na zalewie Kraśnik-Budzyń.

 

Na specjalne zaproszenie przybyli uczestnicy z miast takich jak: Oszczów, Hrubieszów, Krzesimów, Karczmiska, Annopol, Olbięcin, Lublin, Załucze, Kraśnik. Łącznie wystartowało 64  zawodników a  każdy uczestnik otrzymał wsparcie teczniczne oraz opięke doświadczonych wędkarzy, którzy przybyli na miejsce z zaprzyjaźnionych kół wędkarskich  takich jak: Koło PZW Poniatowa, Koło, PZW „MEDYK” Lublin, Koło PZW Annopol, Koło PZW FŁT Kraśnik, Koło PZW Zarzecze, Kraśnickie Towarzystwo Wędkarskie.

 

Zawody odbyły się w jednej 2 godzinnej turze podczas której udało się złowić uczestnikom łącznie sporo ponad 10 kg ryb w większości były to płocie ale i trafiały się i karasie. Największy wynik osiągnął Damian Niepewny z Annopola, który złowił 1,2 kg rybek ale i inni zawodnicy nie odstawali z osiągami bo było sporo wyników ok. kilograma.

 

Wszyscy uczestnicy wykazali się zaangarzowaniem i pokazali że każdy może wędkowac i łowic rybki bez względu na wiek czy predyspozycje fizyczne a na zakończenie  bez względu na wynik każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal oraz upominek.

 

 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie uczestników z Annopola oraz wędkarzy z Koła Wędkarskiego nr 8 ANNOPOL.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.