Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nasz kandydat w wyborach do kędzierzyńskiego samorządu

Robert Walczak

Listopad to miesiąc, w którym będziemy wybierać nowe władze samorządowe w miejscach swojego zamieszkania. Wśród wędkarzy także jest wiele osób, które poza swoim hobby angażują się w pracę na rzecz swoich społeczności lokalnych. Oprócz tego są oni doskonałymi reprezentantami naszego środowiska podczas prac samorządów dotyczących akwenów wodnych znajdujących się na ich terenie. Mogą wspierać rozwiązania korzystne dla wędkarzy, oraz mieć wpływ na decyzję samorządów dotyczących gospodarki wodnej i zagospodarowania wód zgodnie z oczekiwaniami środowisk wędkarskich.

Z naszego koła, trudnego zadania kandydowania do władz miasta Kędzierzyna Koźla, podjął się Robert Walczak, który piastuje u nas funkcję wiceprezesa d/s. sportu. Jego kandydaturę zgłosił Polski Związek Wędkarski, a startuje on z listy SLD, okręg wyborczy nr 3 Kędzierzyn Koźle - Śródmieście.

Robert w pracy w PZW dał się pokazać jako dobry organizator i działacz. Potrafi radzić sobie z problemami organizacyjnymi dotyczącymi pracy w kole wędkarskim, które zrzesza ponad 600 wędkarzy. Pamiętajmy, że wybory samorządowe to wybory bezpośrednie, głosujemy nie na listy, lecz na konkretnych ludzi, których znamy z życia codziennego. Naszego Roberta znamy, i sądzimy że 21 listopada warto oddać głos na niego, gdyż swoją pracą na rzecz PZW udowodnił że można na nim polegać.  

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.