Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 43
Zawody zorganizowane przez Koło BELONA i Stowarzyszenie Komendantów Policji Polskiej na Kanale Odry od ul.Zawalnej we Wrocławiu
Liczba zdjęć: 24
Zawody o „Puchar Wiosny” rozpoczęły sezon wędkarski w Kole „Belona” i rywalizację o tytuł Wędkarza Roku 2016. Zawody rozegrano na Kanale Przeciwpowodziowym Odry w dniu 10 kwietnia.
Liczba zdjęć: 35
Zawody kończące sezon w 2015 r. odbyły się na Zatoce Odry, osiedle Biskupin we Wrocławiu.
Liczba zdjęć: 51
W dniu 19.04.2015 r na Kanale Żeglugowym rzeki Odry, na wysokości ul.Toruńskiej we Wrocławiu odbyły się zawody spławikowe o "Puchar Wiosny" Zapoczątkowały one oficjalny sezon wędkarski Koła w 2015 r.
Liczba zdjęć: 51
Rozpoczęcie sezonu 2014 r."Puchar Wiosny" Zawody na Kanale Odry przy ul.Toruńskiej we Wrocławiu. Dnia 27.04.2014r.
Liczba zdjęć: 69
Zawody Wędkarskie pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu odbyły się 1 września tym razem na nowym łowisku - Kanale Nawigacyjnym usytuowanym za Mostami Jagiellońskimi. Pogoda mimo fatalnych prognoz dopisała, z rybą było gorzej, przełom pogody sprawił, że "biała ryba" nie żerowała i tylko obranie stosownej taktyki gwarantowało sukces, po prostu trzeba było łowić ukleje - złowienie 0k. 300 rybek dawało miejsce na "pudle.W zawodach startowało ok. 50 wędkarzy. Sędzią Głównym był kol. Andrzej Długosz, sekretarzem Ola Wolnik, kierownikiem odpowiedzialnym za zawody Wiceprezes Bogdan Krawczyk. Zawody rozgrywano w kategoriach: kadetów,młodzieży, kobiet, emerytów i najważniejszej tj. Mistrzostwach Policji Dolnego Śląska.
Liczba zdjęć: 25
Liczba zdjęć: 10
Liczba zdjęć: 19
Liczba zdjęć: 20

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin