Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

KOMUNIKAT nr 4: Memoriał Tadeusza Filipiaka 11.10.2020 r., godz. 8:00, Monopolowa - sprawy organizacyjne.

Drodzy Uczestnicy zawodów,


Ważne! Od 10 października obowiązkowe będzie zasłanianie nosa i ust na terenie całego kraju.

Gdzie będziesz musiał zasłaniać usta i nos? W przestrzeni publicznej – w tym w sklepach, autobusach, ale także na ulicy.Organizator zawodów w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną COVID – 19 wprowadza na czas trwania zawodów:
1. Obowiązek posiadania i noszenia maseczek ochronnych przez startujących zawodników, od momentu przybycia na teren zawodów, do momentu jego opuszczenia.
2. Zachowanie przez uczestników zawodów min. 1,5 m odstępu w czasie do wejścia na stanowisko i od momentu zejścia z niego.
3. Pisemną deklarację zawodnika, składaną w czasie zapisu do zawodów, że nie jest w trakcie leczenia bądź kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa, pod rygorem odpowiedzialności karnej i wewnątrzzwiązkowej (podstawa prawna - ustawa o zapobieganiu i
zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi: Dz.U.2019.O. 1239 tj. ustawa z 5 grudnia 2008 r.).
4. Kontrola temperatury wszystkich uczestników zawodów tj. organizatorów, sędziów i startujących zawodników w trakcie zapisów do zawodów, za pomocą termometru bezdotykowego. Ew. eliminacja z zawodów osób o podwyższonej temperaturze.

Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie dyskwalifikacją.


W trakcie zawodów obowiązują wymiary ochronne zgodne z OBWIESZCZENIEM MINISTRA GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ z dnia 25 września 2018 r w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie połowu ryb oraz warunków chowu, hodowli i połowu innych organizmów żyjących w wodzie.


W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną COVID – 19, organizator zawodów zrezygnował z poczęstunku dla zawodników.


Z uwagi na dużą frekwencję na zawodach i ograniczone miejsce do przygotowania stanowisk, uprzejmie prosimy zawodników o zaopatrzenie się w sprzęt do przygotowania stanowiska (nożyce itp.).Do zobaczenia nad wodą.
Zarząd Koła Belona

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.