Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

1-sze urodziny Centrum Wędkarskiego Baitbox.pl 20-27.11.2020 r. - konkurs, rabat!

Drodzy Członkowie Koła,


W dniach 20-27.11.2020 r. Centrum Wędkarskie Baitbox.pl obchodzić będzie 1-sze urodziny. Z tej okazji przygotowano rabat (Rabat VAT na wszystkie produkty znajdujące się w sklepie) oraz konkurs, w którym do wygrania jest sponsoring zawodów wędkarskich.

Urodzinowe atrakcje dla wszystkich klientów:
  • Rabat VAT na wszystkie produkty znajdujące się w sklepie,
  • Karta stałego klienta uprawniającą do rabatów przez cały rok dla każdego,
  • loteria paragonowa (każdy paragon od 100zł) - nagroda główna - bon o wartości 500 zł,
  • Pokazy z firmami oraz konkursy markowe(Dragon, Westin, Matrix, Match Pro, Mad Cat, Ridge Monkey, Solar, CC Moore, Reuben Heaton, Carp’r’us… oraz wiele innych,
  • Najwyższy paragon - Nagroda specjalna!
  • Słodki poczęstunek,
  • Konkurs „Baitbox z PZW okręg Wrocław”. Do zabawy zapraszamy wszystkie koła wędkarskie z okręgu Wrocław. Zwycięskie koło otrzyma sponsoring zawodów wędkarskich w dogodnym dla siebie terminie. Konkurs polega na tym, że każdy klient przy kasie podaje numer koła wędkarskiego, a nagroda trafi do koła z największą ilością paragonów.

Treść otrzymanego komunikatu od Zespołu Baitbox.pl:
"Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej, chcemy zaproponować uczestnictwo w naszych Urodzinach z Baitboxem, które odbędą się w dniach 20-27 Listopada 2020r w Centrum Wędkarskim Baitbox, przy ul. Opolskiej 30 w Siechnicach. Jak już informowaliśmy do wygrania jest sponsoring zawodów wędkarskich o dowolnym profilu oraz dogodnym dla Państwa koła terminie i łowisku. Konkurs będzie polegał na tym, że członkowie koła podczas zakupów będą podawali numery swoich kół. Wygrywa koło o największej ilości takich numerów. Zachęcamy do użycia wszelkich dostępnych dla Waszego koła środków przekazu, aby jak najwięcej Waszych członków odwiedziło nas w czasie trwania Urodzin. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestię oraz zapraszamy do współpracy.
 
W załączniku przesyłamy plan imprezy oraz baner (zdjęcie) promujące wydarzenie, a drogą stacjonarną dojdą do Państwa materiały promocyjne w postaci Kart Stałego Klienta oraz papierowe zaproszenie.
Liczymy na Państwa aktywność.

Pozdrawiam.
Marcin Piechowiak
Baitbox.pl"

Baner

 

Pozdrawiam,

Prezes Koła

Bartłomiej Wycech

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.