Aktualności | 2020-03-14 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

DO KONCA MARCA NIE BEDZIE MOZLIWOSCI OPLACENIA SKLADEK ZA ROK 2020 U SKARBNIKA KOLA Z POWODU CHOROBY SKARBNIKA.ZA UTRUDNIENIE PRZEPRASZAMY.... więcej

IV ZAWODY SPININGOWE

Aktualności | 2019-11-03 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

W jesiennej edycji zawodów spiningowych o mistrzowstwo kola ,,Tarpan" w Białowieży uczestniczyło siedemnastu wędkarzy.Zawody zostały rozegrane w systemie dwuturowym z podziałem na sektory.Pogoda i ryby dopisały.Pierwsze miejsce wywalczył kol.Andrzej Wasiluk 5 punktów sektorowych 1070 punktów za ryby,miejsce drugie kol.Marcin Sawczyński 5 punków sektorowych 690 punktów za ryby,miejsce trzecie kol.Marcin Łapiński 11 punktów sektorowych.Łowcą największej ryby został kol.Marcin Łapiński-szczupak 79,5cm.... więcej

VII PUCHAR DYREKTORA BIAŁOWIESKIEGO PARKU NARODOWEGO

Aktualności | 2019-06-02 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

VII Puchar Dyrektora BPN za nami.Pogoda dopisała,ryby współpracowały. Wyniki: SENIORZY I miejsce kol.Piotr Szlachciuk ,,Tarpan” Białowieża II miejsce kol.Artur Sieciarek ,,Perkoz” Hajnówka III miejsce kol.Grzegorz Łukaszuk ,,Perkoz” Hajnówka JUNIORZY I miejsce kol. Krystian Skiepko ,,Tarpan”Białowieża II miejsce kol. Jakub Ptaszyński ,,Tarpan” Białowieża Łowcą największej ryby-lina 38,7cm został kolega Piotr Szlachciuk.... więcej

III ZAWODY SPINNINGOWE KOŁA ,,Tarpan:"

Aktualności | 2019-05-16 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

WYNIKI III ZAWODÓW SPINNINGOWYCH KOŁA PZW ,,Tarpan” w BIAŁOWIEŻY Seniorzy: I miejsce kol.Andrzej Wszkiewicz II miejsce kol. Walenty Leoniuk III miejsc kol.Adam Ptaszyński Juniorzy I miejsce kol.Krystian Skiepko II miejsce kol.Jakub Ptaszyński... więcej

ZAWODY SPININGOWE

Aktualności | 2018-11-26 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

W II zawodach spiningowych koła PZW ,,TARPAN" w Białowieży wzieło udział dwunastu wędkarzy.Zawody zostały rozegrane na żywej rybie w dwóch turach z podziałem na sektory. I miejsce wywalczyl kol.Jerzy Chrenowski,miejce drugie kol.Marcin Sawczyński,miejsce trzecie kol.Tomasz Androsiuk.... więcej

IX PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁOWIEŻA

Aktualności | 2018-08-24 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

IX Puchar Wójta Gminy Białowieża za nami.W zawodach zorganizowanych przez zarząd koła ,,Tarpan” w Białowieży uczestniczyło 37 zawodniczek i zawodników w kategoriach ; senior i junior oraz w klasyfikacji drużynowej. Zawody przeprowadzono w jednej czterogodzinnej turze.Czołowa stawka zawodników była bardzo wyrównana,o miejscu na podium decydowało kilka gramów więcej. WYNIKI SENIORZY I Jan Owerczuk Tarpan B-ża 700g II Roman Superson Tarpan B-ża 685g III Zbigniew Małyszko Tarpan B-ża 680g JUNIORZY I Krystian Skiepko Tarpan B-ża ...... więcej

VI PUCHAR DYREKTORA BIALOWIESKIEGO PARKU NARODOWEGO

Aktualności | 2018-06-30 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

W szóstych zawodach wędkarskich o puchar dyrektora BPN uczestniczyło dziewiętnastu zawodników w kategoriach ,senior i junior.W kategori senior miejsce na podium wywalczyli:I miejsce Tomasz Androsiuk,IImiejsce Roman Superson,IIImiejsce Andrzej Waszkiewicz.W kategori junior nie wyłoniono zwyciezcy-wszyscy zawodnicy zeszli ze stanowisk bez ryby.Łowcą największej ryby został Tomasz Androsiuk... więcej

II Zawody Podlodowe

Aktualności | 2018-01-28 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

W II zawodach podlodowych zorganizowanych przez zarząd koła PZW ,,Tarpan” na stawach BPN w Białowieży uczestniczyło 25 wędkarzy. Zawody zostały rozegrane w jednej trzygodzinnej turze po której komisja sędziowska wyłoniła zwycięzców: I miejsce kol.Marcin Plis koło Miejskie H-ka 825g II miejsce kol.Marcin Sawczyński koło Tarpan B-ża 755g III miejsce kol.Mariusz Pytko koło Miejskie H-ka 710g Największą rybę zawodów złowił kol.Jarosław Skiepko koło Miejskie H-ka okoń-26cm Nad sprawnym i regulaminowym przebiegiem zawodów czuwała ...... więcej

VIII PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁOWIEŻA

Aktualności | 2017-08-29 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

WYNIKI VIII PUCHARU WÓJTA GMINY BIAŁOWIEŻA JUNIORZY I Krystian Skiepko Tarpan B-ża 460g II Jakub Ptaszyński Tarpan B-żą 410g III Jakub Podłaszczyk Tarpan B-ża SENIORZY I Roman Superson Tarpan B-ża 1485g II Artur Kiślak Miejskie H-ka 1160g III Sieliwonik Grzegorz Miejskie H-ka 1095g DRUŻYNOWO I Tarpan B-ża 3625g II Miejskie H-ka 3180g III Bondary 510g NAJWIĘKSZA RYBA Leszcz 29cm - Roman Kozak Tarpan B-ża... więcej

V - JUBILEUSZOWE ZAWODY WĘDKARSKIE o PUCHAR DYREKTORA BIAŁOWIESKIEGO PARKU NARODOWEGO

Aktualności | 2017-05-29 | Publikujący: Koło PZW "Tarpan" w Białowieży

W piątych - jubileuszowych zawodach wędkarskich o PUCHAR DYREKTORA BIAŁOWIESKIEGO PARKU NARODOWEGO wzielo udział 21 zawodniczek i zawodników.Zawody odbyły się 27.05.2017 r na stawach BPN w Białowieży w jednej trzygodzinnej turze.Komisja sędziowska po przeliczeniu i zważeniu ryb wyłoniła zwycięzców.Pierwsze miejsce wywalczył kol.Andrzej Wasiluk łowiąc 945 gram ryb,miejsce drugie kol.Roman Superson 775 gram ryb,miejsce trzecie kol.Jerzy Filipczuk 710 gram ryb.Największą rybę zawodów złowił kol.Jerzy Filipczuk-leszcz 27cm.Zwycięzcy otrzymali puchary i ...... więcej