Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Od 1 maja 2020r. Łowisko Specjalne "Bachury" udostępnione dla wędkarzy.

Zgodnie z uchwałą Prezydium ZO PZW w Białymstoku, od piątku 1 maja 2020r. udostępnia się dla wędkarzy Łowisko Specjalne "Bachury" z następującymi ograniczeniami:

 

ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU ŁOWISKA SPECJALNEGO „BACHURY”

 

W związku z ograniczeniami wynikającymi z przepisów związanych z działaniami zwalczającymi Covid-19 wprowadza się dodatkowe zaostrzenia w zakresie przebywania i korzystania z Łowiska Specjalnego w Bachurach. Ograniczenia dotyczą:

1. Ogranicza się do 20 osób jednocześnie uczestniczących w wędkowaniu.

2. Wstęp na łowisko ma charakter indywidualnej rekreacji. Zgodnie z Rozporządzeniem zakazuje się zawodów i wszelkich spotkań towarzyskich.

3. Obowiązuje całkowity zakaz wstępu osób towarzyszących.

4. Na terenie łowiska obowiązują wszelkie obostrzenia wynikające z treści Ustawy z dnia 05.12.2008r. o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (środki ochrony - zakrywanie ust, nosa, itp.).

5. Do danego stanowiska jest przypisana jedna osoba i obowiązuje zakaz przemieszczania się jej w trakcie łowienia, nie dotyczy WC i wypadków losowych.

6. Obowiązuje zakaz korzystania z obiektów towarzyszących (wiata, grill, itp.) oraz gromadzenia się na terenie łowiska i parkingu.

7. Nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu skutkuje natychmiastowym usunięciem z łowiska lub zgłoszeniem do służb uprawnionych.

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin