Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sandacz, sum, lipień od niedzieli 31 maja 2020r. Połów ryb metodą trollingową od 1 czerwca 2020r.

Szanowni wędkarze, zgodnie z § 7 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12 listopada 2001 r. w sprawie połowu ryb oraz warunków chowu, hodowli i połowu innych organizmów żyjących w wodzie - "Jeżeli pierwszy albo ostatni dzień okresu ochronnego dla określonego gatunku ryb lub raków, z wyjątkiem gatunków, o których mowa w ust. 1 pkt 4a i 15a, przypada w dzień ustawowo wolny od pracy, okres ochronny ulega skróceniu o ten dzień”.

Treść ww. Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

W związku z powyższym sandacza, suma oraz lipienia na wodach użytkowanych przez uprawnionego do rybactwa Okręg PZW w Białymstoku można łowić od dnia 31 maja 2020r.

 

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z zapisem Zasad amatorskiego połowu ryb obowiązujących w obwodach rybackich i wodach stojących użytkowanych przez uprawnionego do rybactwa PZW Okręg w Białymstoku w roku 2020 (rozdział VII pkt 12), połów metodą trollingową na obwodach rybackich uprawnionego do rybactwa Okręgu PZW w Białymstoku dopuszczony jest w okresie od 01.06. do 31.12. na podstawie składki uzupełniającej na trolling. 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin