Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Konkurs dla członków uczestników Polskiego Związku Wędkarskiego.

Rada ds. Młodzieży ZG PZW, chcąc zachęcić młodzież do wstępowania lub podtrzymywania swojego członkostwa w Polskim Związku Wędkarskim, ogłasza konkurs dla wszystkich członków uczestników PZW tj. urodzonych w roku 2004 i młodszych, którzy w roku bieżącym (2020) opłacili składkę członkowską.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy skserować str. 2 i 3 swojej legitymacji członkowskiej oraz stronę, na której znajduje się wklejony znaczek potwierdzający wniesienie tegorocznej składki członkowskiej. Kserokopie należy włożyć do koperty i wysłać zwykłym listem na adres:

Biuro Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego

ul. Twarda 42,

00-831 Warszawa

z dopiskiem „członek uczestnik”

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września br. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo wykorzystania danych osobowych i wizerunku uczestników na wszelkich polach swojej aktywności. Dane osobowe uczestników konkursu podlegają ochronie prawnej i będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia laureatów konkursu, przyznania nagród oraz w celach promocyjnych.

 

Nagrodą w konkursie będą bezpłatne uczestnictwa w obozach wędkarskich, każde o wartości 1200 zł. Przewiduje się wylosowanie dziesięciu takich nagród oraz wg potrzeb upominków w postaci sprzętu wędkarskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie tegorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Działaczy Młodzieży PZW.

 

Sponsorem tytularnym konkursu jest Rada ds. Młodzieży ZG PZW, natomiast sponsorami wspierającymi są firmy ABRAMIS i MATCH - PRO.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin