Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja dotycząca rozgrywania zawodów wędkarskich w Okręgu PZW w Białymstoku w czasie epidemii wywołanej koronawirusem.

W związku z niesłabnącym stopniem zakażeń koronowirusem, a przede wszystkim w trosce o zdrowie zawodników, sędziów oraz organizatorów, a także w związku z komunikatem Głównego Kapitanatu Sportowego, Zarząd Okręgu PZW w Białymstoku podjął decyzję o rezygnacji  rozgrywania w 2020 roku zawodów rangi Mistrzostw Okręgu, zawodów eliminacyjnych do Mistrzostw Okręgu we wszystkich dyscyplinach wędkarskich oraz zawodów dla dzieci i młodzieży, które były wpisane do „Kalendarza imprez okręgowych na rok 2020”.


Powyższa decyzja nie zamyka możliwości rozgrywania zaplanowanych zawodów towarzyskich oraz zawodów na poziomie kół. Proponujemy, aby zawody te rozgrywać w formie towarzyskiej, ponieważ takie nie będą obarczone przymusem kwalifikacji, a udział w nich będzie opierał się tylko i wyłącznie na zasadzie dobrowolności.

W związku z powyższym wprowadzony zostaje Regulamin rozgrywania zawodów wędkarskich w czasie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 obowiązujący w Okręgu PZW w Białymstoku.

 
Jednocześnie prosimy koła Okręgu PZW w Białymstoku o potwierdzenie do poniedziałku 22 czerwca br. chęci organizacji zawodów w terminach wcześniej zaplanowanych zgodnych z kalendarzem imprez w kole PZW, celem wydania zezwoleń na ich organizację. Zaleca się nie przekładania na inny termin zawodów, które z powodu zakazu się nie odbyły.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin