Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

I Ty możesz startować z nami

W dn.16.04.2011r nad zalewem wodnym w Czarnej Białostockiej,odbyło się spotkanie młodzieży naszego Okręgu,która uczestniczy w programie szkoleniowym "I TY MOŻESZ STARTOWAĆ Z NAMI",organizowanym przez Koło Miejskie nr.39 w Czarnej Białostockiej przy współpracy z Komisją Młodzieżową przy Okręgu w Białymstoku.
Podczas spotkania omawiano zagadnienia dotyczące przygotowania zanęt,gruntowania łowiska oraz technik związanych z połowem ryb w warunkach zawodów spławikowych.

Pogoda oraz niezawodność żerowania ryb udowodniła że zalew w Czarnej Białostockiej jest wymarzonym miejscem do takich zadań,dowodem tego były odławianie piękne płocie oraz leszcze,gdzie podsumowaniem były 3 kg łowionych ryb podczas trzech godzin, u niektórych zawodników.

W spotkaniu uczestniczyło pięciu młodych zawodników z Wasilkowa oraz sześciu z Czarnej Białostockiej. Spotkania tego typu mają na celu podniesie kwalifikacji naszych młodych zawodników, którzy nabyte umiejętności będą mogli wykorzystywać na zawodach okręgowych oraz krajowych.

 

Opiekunowie prowadzący spotkania:
Romanowski Marek
Owczarczuk Mirosław
Pieczko Zbigniew
Kuklicz Grzegorz
Bogusłowicz Wojciech

Kolejne spotkanie uczestników dn.07.05.2011r. nad zalewem Dojlidy o godz.8.30
Zapraszamy.

Organizatorzy:
Koło Miejskie nr.39 w Czarnej Białostockiej
Komisja Młodzieżowa przy PZW Okręg w Białymstoku.

Tekst i zdjęcia: Zbigniew Pieczko

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin