Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Akcja "Wakacje z wędką" po raz drugi

1 maja 2011 roku w białostockim okręgu PZW po raz drugi rusza akcja skierowana do dzieci i młodzieży do lat 16-tu pt. "Wakacje z wędką". Jedynie za 15 zł młody człowiek będzie mógł wstąpić do Polskiego Związku Wędkarskiego. Akcja ma na celu  zaprezentowanie dzieciom i młodzieży działalności naszego okręgu oraz zaproszenie do udziału w życiu naszego Związku. Na potrzeby akcji zostały wydrukowane specjalne plakaty informujące o promocji które zostaną rozwieszone w szkołach podstawowych, gimnazjach, klubach osiedlowych, urzędach i sklepach wędkarskich w większości miast na terenie naszego okręgu. 


Na rozwieszonych plakatach będzie umieszczona szczegółowa informacja dokąd należy się udać aby wstąpić do Polskiego Związku Wędkarskiego.

Uwaga młodzież! Jeśli nie znaleźliście plakatu w swojej szkole napiszcie na adres: admin(małpa)pzw.bialystok.pl  gdzie mieszkacie i gdzie się uczycie. Prześlemy Wam informacje co należy zrobić i dokąd się udać aby wziąć udział w akcji "Wakacje z wędką".

Ubiegłoroczna akcja zakończyła się duzym sukcesem ponieważ z zaproponowanej przez nasz okręg promocji skorzystało ponad 300 młodych wędkarzy. Tegoroczna akcja potrwa do 30 września br. 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin