ZMIANA TERMINU NOCNYCH ZAWODÓW SPINNINGOWYCH - Lista uczestników

Aktualności | 2016-07-24 | Publikujący: Koło PZW Biecz

ZMIANA TERMINU NOCNYCH ZAWODÓW SPINNINGOWYCH Informuje się że termin nocnych zawodów zostaje zmieniony z 16 na 30-31 lipca. Ze względu na konieczność ubezpieczenia uczestników imprezy prosi się o wcześniejsze zapisy do niedzieli 24 lipca. Zapisy można składać drogą elektroniczną januszgiera@poczta.fm, telefonicznie: 691-731-524, lub u stażników na łowisku Siepietnica. W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko i pesel. Zawody rozpoczną się w sobotę 30 lipca. Zbiórka uczestników przy rybaczówce na stawach w Siepietnicy o ...... więcej

Zawody Rodzinne 2016 - wyniki

Aktualności | 2016-07-16 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Tegoroczne zawody rodzinne odbyły się w dniu 10 Lipca. W imprezie udział wzięło niestety tylko 5 rodzin. W trakcie wędkowania rodziny rozwiązywały test o tematyce ekologicznej. Zwyciężyła rodzina Jerzego Ryby. Drugie miejsce zajęła rodzina Piotra Trzaskosia. Trzecie miejsce należało do rodziny Sławka Chalibożka. W zawodach wędkarskich zwyciężyła rodzina Pawła Liany, drugie miejsce przypadło rodzinie Piotra Trzaskosia, a trzecie Jurka Ryby.... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2016

Aktualności | 2016-06-27 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W niedzielę 16 czerwca na rzece Ropa odbyły się zawody wędkarskie z wykorzystaniem metody spinningowej. Były to zawody wysokiej rangi, a dokładniej Mistrzostwa Koła PZW Biecz. Tegorocznym Spinningowym Mistrzem Koła został Zbigniew Michalec. Kolejne 2 miejsce zajął Andrzej Liana, natomiast trzeci stopień na podium należał do Darka Cieśli. Wszystkim serdecznie gratulujemy. ... więcej

Wędkarski Dzień Dziecka 2016

Aktualności | 2016-06-13 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W dniu 05.06.2016 r. Koło PZW w Bieczu zorganizowało imprezę pod nazwą ,,Wędkarski Dzień Dziecka 2016”. Wzięło w niej udział 30 dzieci dla których odbyły się zawody wędkarskie w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci młodsze łowiły pod opieką rodziców, a starsze samodzielnie. Ponadto podsumowany został konkurs plastyczny pod nazwą ,,Czyste wody zdrowe ryby”. Spośród 20 prac pierwsze miejsce przyznano Lenie Pilch ze Szkoły Podstawowej w Święcanach, drugie Wiktorowi Witkowskiemu ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu, a trzecie Emilii ...... więcej

Zawody spławikowo - gruntowe dla seniorów (SOBOTA ! 18.06.2016)

Aktualności | 2016-06-07 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy seniorów na otwarte zawody wędkarskie spławikowo-gruntowe. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 czerwca, o godzinie 14.00. Warunek uczestnictwa to ukończone 60+. Szczegóły imprezy obok...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Biecz 2016 - wyniki

Aktualności | 2016-05-15 | Publikujący: Koło PZW Biecz

8 maja na stawie nr 1 w Siepietnicy odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła Biecz. W tym roku podobnie jak i w ubiegłym poza zasięgim rywali był kolega Jerzy Ryba, łowiąc 6,631 kg ryb. Drugie miejsce zajął Darek Cieśla - 1,212 kg. Na trzecim stopniu podium stanął Zbigniew Michalec kładąc na wadze 1,133 kg rybek. Zdjęcia w galerii... ... więcej

Wyniki zawodów spławikowych " Memoriał Zbigniewa Liany - Rozpoczęcie Sezonu 2016"

Aktualności | 2016-04-20 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W zawodach spławikowych na ropoczęcie sezonu wędkarskiego 2016, mimo niesprzyjającej aury, udział wzięło16 wędkarzy. Jak zwykle nie zawiedli koledzy z Jasła jak i z Gorlic. Zwycięzcą został kol. Andzrzej Liana (Koło Biecz), natomiast drugie miejsce zajął kol. Kazimierz Zięba z Koła Jasło Rafineria. Trzecie miejsce należało do Ryszarda Urbanika, członka Koła Biecz. Były to zawody towarzyskie, po których wszyscy uczestnicy spotkali się tradycyjnie przy grilu, życząc sobie nawzajem udanego sezonu wędkarskiego.... więcej

Sezon Wędkarski 2016

Aktualności | 2016-03-31 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Sezon wędkarski na Łowisku Siepietnica - Ujazd - Wróblowa rozpoczyna się 12.03.2016r. Zgodnie z postanowieniem Rady Porozumienia naruszenie regulaminu łowiska skutkować będzie utratą zezwolenia bez możliwości zwrotu. Od 1 listopada do wiosennego otwarcia łowiska obowiązuje zakaz wędkowania od zmroku do świtu. Ponadto na łowisku Siepietnica obowiązuje zakaz spiningowania do 31 maja 2016r. Informujemy wędkarzy, że została zamknięta ,,dzika droga" biegnąca po gazociągu wzdłuż stawu nr 1. Teren pomiędzy stawem nr 1 a stawami 2, 3 i 4 nie jest własnością PZW i nie ...... więcej

"Wędkarz Roku 2015"

Aktualności | 2016-01-24 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Klasyfikacja Wędkarza Roku 2015 1.Ryba Piotr 2.Ryba Jerzy 3.Michalec Zbigniew... więcej

Jesienne zarobienie sandaczem

Aktualności | 2015-12-03 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W związku z zarybieniem stawów w Siepietnicy "białą rybą" oraz sandaczem, od dnia 03.12 obowiązuje całkowity zakaz połowu ryb metodą spiningową, spławikową oraz gruntową. Ograniczenia te dotyczą stawów nr: 2, 3, 4 i 6 (oznacza to że stawy te będą całkowicie wyłączone z wędkowania do otwarcia sezonu, tj. 12 marca).... więcej