Aktualności | 2017-07-13 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Informujemy, że dnia 11 lipca zostały wpuszczone karpie na stawy nr: 2,3,4 i 6.... więcej

15 czerwca staw nr 1 zamknięty

Aktualności | 2017-06-08 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W związku z zawodami wędkarskimi dnia 15 czerwca długi brzeg (od strony południowej) stawu nr 1 w Siepietnicy będzie wyłączony z wędkowania w godzinach 6.00-12.00. Po godzinie 12-ej będzie można wędkować w miarę wolnych stanowisk.... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Zawody o tytuł "Spinningowego Mistrza Koła PZW Biecz" nie zostały rozstrzygnięte, w związku z czym zostaną one powtórzone. O terminie zawodów będziemy informować odpowiednio wcześniej.... więcej

"Wędkarski Dzień Dziecka 2017"

Dnia 25 maja 2017r. Koło PZW w Bieczu zorganizowało ,,Wędkarski Dzień Dziecka 2017". Na imprezę złożyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Czyste wody, zdrowe ryby", zawody wędkarskie dla dzieci oraz wspólne grillowanie. Na konkurs wpłynęło 29 prac plastycznych. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobył Jakub Liana, drugie Amelia Matyfi, a trzecie Julia Sowa. Wśród dzieci starszych z klas IV-VI zwyciężyła Weronika Kosiba, drugie miejsce zajęła Amelia Rutana, a trzecie Kamil Wlazło. W zawodach wędkarskich uczestniczyło 26 młodych ...... więcej

Aktualności | 2017-05-28 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Dnia 4 czerwca (niedziela) odbędą się zawody spinningowe o tytuł Mistrza Koła Wędkarskiego w Bieczu. Zbiórka uczestników na parkingu przy placu targowym w Bieczu o godzinie 6.00. Zawody zostaną rozegrane na rzece Ropa. Zapraszamy!... więcej

Aktualności | 2017-05-18 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Zarząd Koła Wędkarskiego w Bieczu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na imprezę-zawody z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczęcie nastąpi 28 maja o godzinie 13.30 na stawach w Siepietnicy. Szczegóły obok...... więcej

Wyniki zawodów: "Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Biecz 2017"

Aktualności | 2017-05-09 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W niedzielne przedpołudnie 7 maja rozegrano, mimo nienajlepszej pogody zawody spławikowe o tytuł "Mistrza Koła 2017". W tym roku puchar za I miejsce zdobył kol. Zbigniew Michalec - 4,50 kg ryb. Drugie miejsce zajął kolega Ryszard Urbanik (3,27 kg), a trzecie Piotr Ryba(2,54 kg). Wszystkim serdecznie gratulujemy.... więcej

Zawody spławikowe "Mamoriał Zbigniewa Liany - Rozpoczęcie Sezonu 2017" - WYNIKI

Aktualności | 2017-04-29 | Publikujący: Koło PZW Biecz

W niedzielę 9 kwietnia odbyły się na stawach w Siepietnicy zawody spławikowe "Memoriał Zbigniewa Liany" rozpoczynające symbolicznie sezon wędkarski 2017. W imprezie wędkarskiej udział wzięło 16 zawodników. Zwycięzcą rywalizacji okazał się kolega z Koła Jasło Rafineria Zbyszek Wojnarowicz z wagą ryb 4,95 kg. Niewiele mniejszą wagę złowionych ryb uzyskał kolega Michał Setlak - 4,72 kg. Trzecie miejsce na podium należało do kolegi z Koła Wędkarskiego w Bieczu Marka Lenard, który miał w siatce 3,31 kg. ryb. Po ciężkiej rywalizacji wszyscy uczestnicy ...... więcej

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego

Aktualności | 2017-03-07 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Informuje się że oficjalne otwarcie sezonu wędkarskiego 2017 na łowisku Siepietnica-Wróblowa-Ujazd nastąpi w sobotę 11 marca.... więcej

Zmiana zasad wędkowania na stawie nr 1 w Siepietnicy

Aktualności | 2017-01-17 | Publikujący: Koło PZW Biecz

Informuje się, że z brzegu wschodniego stawu nr 1, tj. od strony miejscowości Lisówek dopuszcza się wędkowanie wyłącznie metodą spinningową.... więcej