Koło PZW Bielawa
http://www.pzw.org.pl/bielawa

Aktualności

Kara za nie czytanie regulaminu zbiornika Owiesno !!!

Aktualności | 2014-04-10 | Publikujący: Koło Bielawa

Witam.

 

W dniu dzisiejszym komendant grupy SSR Bielawa otrzymał anonimowy telefon o wędkarzu, łamiącym zasady wędkowania na zbiorniku wodnym w Owieśnie.

 

Wędkarz łowił ryby na skarpie wyłączonej z wędkowania.        

  

Na miejsce udał się patrol w składzie strażnik koła PZW Bielawa wraz z Komendantem Powiatowej Straży Rybackiej oraz ze strażnikiem grupy mobilnej. Telefon okazał się miarodajny, sprawdzony  przez strażników.

 

Na wskazanym miejscu wyłączonym z wędkowania zastano wędkarza łamiącego przepisy, pod tekstem znajdziecie zdjęcia łamiącego przepisy.

 

Grupa interwencyjna zajęła się wędkarzem łamiącym przepisy.

 

 

Takim przypadku łamiący przepisy zostanie skierowany do Państwowej Straży Rybackiej w celu ukarania mandatem karnym oraz dodatkową karą statusową w kole PZW.

 

Koledzy wędkarze łowiący na zbiorniku Owiesno informuje jeszcze raz, że temat wędkowania na zbiorniku był już poruszany w artykule:

 

http://www.pzw.org.pl/ssrdzierzoniow/wiadomosci/88729/60/zmiana_na_tablicy_w_owiesnie

 

Dlatego proszę, aby każdy wędkarz przed rozłożeniem sprzętu wędkarskiego zapoznał się z regulaminem zbiornika i panującym na nim zasad wędkowania.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą informuję, że łowienie odbywa się na zbiorniku Owiesno zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb.

 

Wędkarz który popełnił wykroczenie jest z ościennego koła co nie zwalnia go od znajomości przepisów na zbiorniku Owiesno.

 

 

Z poważaniem.

Grupa SSR Bielawa

 

 

 

 

Zdjęcia