Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z Zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka 8.06.2019

Zawody FSM Syrena z okazji Dnia Dziecka

Piękna pogoda, dobre humory oraz doskonale przygotowane łowisko, to trzy elementy układanki, które pomogły w rozegraniu zawodów z okazji Dnia Dziecka. Zawody były naprawdę udane, co można było zaobserwować po reakcjach dzieci a także na zrobionych zdjęciach (do galerii zdjęć zapraszamy po przeczytaniu artykułu).

 

Zawody zostały rozegrane na łowisku Karaś. Ryby nie żerowały bardzo intensywnie ale każde dziecko mogło pochwalić się złowionymi sztukami. Zdarzały się też ładne okazy. Niektóre dzieci, po zakończeniu zawodów, mogły się pochwalić mocno wypchaną rybami siatką.  Łowiono różnego rodzaju ryby, m.in. karasie, płocie, leszcze, okonie, amury itp.

 

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych - do 10 lat oraz od 11 do 15 lat. Rozegrano także konkursy polegające na rzutach do tarczy. Poniżej podajemy najlepsze miejsca od 1 do 3 w obu kategoriach:

 

Kategoria U 15:

1. Maciej Sawicki – 6200 pkt.

2. Marek Angielczyk  - 3535 pkt.

3. Bartosz Jasionek – 2330 pkt.

 

Kategoria U 10:

1. Filip Płoskoński – 5855 pkt.

2. Lena Kurasik – 4455 pkt.

3. Wiktor Graca – 3200 pkt.

 

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do zorganizowania tych zawodów a w szczególności opiekunom łowiska Karaś, sponsorom, którzy materialnie pomogli uświetnić moment dekorowania zwycięzców,  Urzędowi Miejskiemu w Bielsku-Białej za współfinansowanie zawodów, dyżurującemu lekarzowi, który czuwał nad zdrowiem dzieci a także kolegom i koleżance z Zarządu Koła FSM Syrena, za ich zaangażowanie i poświęcony czas przy planowaniu i organizacji tychże zawodów.

 

Jednocześnie już teraz zapraszamy wszystkie dzieci z opiekunami na kolejne zawody dla Was, które odbędą się w przedostatni weekend września na łowisku Koła Południe w Pogórzu. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się na mail kolofsmsyrena@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel. 797 321 045.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.