Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Towarzyskie Zawody Spinningowe „Drapieżnik Jesieni”

Dnia 13.10.2019 roku odbyły się Towarzyskie Zawody Spinningowe „Drapieżnik Jesieni”. Jednocześnie były to ostatnie zawody wędkarskie organizowane przez Koło FSM Syrena w 2019 roku.

 

Ku zadowoleniu wszystkich uczestników pogoda, zgodnie z zamówieniem, była wprost wymarzona do odpoczynku nad wodą. Słońce i temperatura rozpieszczały i przypominały letnie dni. Zawody odbywały się nad Jeziorem Żywieckim, w Zarzeczu, w pobliżu ośrodka Befama, czyli na tzw. wyspie. Niestety stan wody na jeziorze w dniu zawodów był bardzo wysoki. Zawodnicy mieli problem ze znalezieniem miejsca do łowienia. Większość dostępnych zwykle miejscówek była zalana przez wodę a w dostępnych miejscach łowienie utrudniały krzaki i zwisające gałęzie drzew, stąd wiele przynęt już nie wróciło do wędkarskich pudełek.

 

Generalnie ryby żerowały słabo i trzeba było się bardzo namęczyć, żeby skusić jakąś sztukę. Łowiono przede wszystkim okonie. Były małe i duże, zdarzały się sztuki około 35 cm a kilka spadło już przy brzegu, jak to zwykle na zawodach, gdy liczy się każda wymiarowa sztuka. Na zawodach złowiono też małe szczupaki, które jednak z powodu małego wymiaru nie przyniosły nikomu punktów.

 

Po podliczeniu punktów najlepsze trzy miejsca zajęli:

 

Kol. Piotr Łątka – I m-ce i 560 pkt.

Kol. Michał Frankiewicz – II m-ce i 520 pkt.

Kol. Grzegorz Paszek – III m-ce i 320 pkt.

 

 

Dziękujemy zawodnikom i zapraszamy na kolejne spotkania wędkarskie w przyszłym 2020 roku ;)


Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.