Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Spławikowe Mistrzostwa Polski juniorów

Spławikowe Mistrzostwa Polski juniorów 1

W dniach 12-14.07.2018 r odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Polski juniorów U-20 i kadetów U-15 w Klimontowie na zbiorniku Szymanowice. Nasz okręg reprezentowały zawodniczki z Naszego Koła FSM Syrena. Obydwie  debiutowały w poszczególnych kategoriach: Martyna Kurasik U-15 i Natalia Kurasik U-20.

 

W rywalizacji o tytuł mistrzów w danej kategorii wzięło udział 50 kadetów i 64 juniorów. Choć pogoda nie zawsze była łaskawa a ryby nie we wszystkich przypadkach skore do współpracy, to każdy dzielnie dotrwał do końca dając z siebie wszystko aby znaleźć się jak najwyżej w tabeli wyników końcowych.

 

W przed dzień rozpoczęcia dwudniowych zawodów odbył się obowiązkowy trening dla wszystkich zawodników, który nie podlegał ważeniu. Po jego zakończeniu na obiekcie sąsiadującym ze zbiornikiem Szymanowice odbyło się uroczyste i oficjalne otwarcie kolejnych już Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. W ten dzień odbyło się również komputerowe losowanie sektorów dla każdego zawodnika na poszczególny dzień, mistrzostw. Natomiast losowanie stanowisk odbywało się w formie tradycyjnej, każdego dnia po przybyciu na łowisko. W każdej z tur można było uzyskać jak najlepsze wyniki które po podsumowaniu wyłaniały naszych nowych mistrzów młodzieży.

 

Nasze reprezentantki w I turze zajęły:
Martyna- XI miejsce sektorowe wagą 690
Natalia- III miejsce sektorowe wagą  2860
Natomiast następnego dnia w II turze uprasowały się na:
I miejscu sektorowym wagą 1350 - Martyna
XI miejscu sektorowym wagą 1705 - Natalia

Po podsumowaniu dwudniowych zmagań nasze zawodniczki w tabeli końcowej zdobyły 24 miejsce Martyna i 32 miejsce Natalia.
Teraz pozostało nam tylko pogratulować udanego debiutu i czekać na następne jak najlepsze wyniki w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski. Czego szczerze życzymy i trzymamy kciuki.

 

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym udało się wystartować w zawodach.

 

Szczególne podziękowania należą się koledze Józefowi Puzoń za udzielone wsparcie.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.