Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Wędkarz Roku 2015 Koła Południe Bielsko-Biała

Wędkarz Roku 2015 Koła Południe Bielsko-Biała

W 2015 roku obowiązują podobne same zasady jak w latach poprzednich. Jedyną zmianą jest to że w tym roku do punktacji dodatkowo zaliczane będą Mistrzostwa Stawów z uwagi na to iż w 2015 roku są to zawody otwarte dla wszystkich członków naszego koła.

Zawody zaliczane do punktacji:
Muchowe Mistrzostwa Koła - 23.05.2015
Sławikowe Mistrzostwa Koła - 16.06.2015
Towarzyskie Zawody Nocne - 27-28.06.2015
Spinningowe Mistrzostwa Koła - 12.07.2015
Mistrzostwa Stawów-Memoriał Z.Borowskiego - 27.07.2015
Spinningowy Puchar Prezesa - 18.10.2015
 

 

 

 

Miejsce Nazwiski i imię MMK Spł.MK TZN Spin.MK MS SPP Suma Pkt
1 Antończyk Maciej 3 13 15 22 17 22
92
2 Sikora Janusz 23 X 11 16 11 20 81
3 Janusek Artur 3 X 17 20 18 18 76
4 Szpunar Bogusław 22 3 12 21 X 17 75
5 Hankus Aleksander 21 22 X 3 23 0 69
6 Hodurek Tomasz X 20 18 15   15   0  68
7 Konior Bogusław 3 17 9 3 22 3
57
8 Walusiak Marek X 3 21 3 7 19 53
9 Siwik Jerzy X 8 23 X  20  0 51
10 Walusiak Paweł X 9 6 23 9 0 47
11 Janusek Wojciech X X 22 3 X 21 46
12 Sadowski Mirosław X 23 X X 21 0 44
13 Konior Marek X 11 16 3 6 3 39
14 Fenski Jacek X 18 X X 19 0 37
15 Prochot Franciszek X 19 X X 16 0 35
16 Babicz  Bolesław  X X X 17 X 16 33
16 Gołąbek Ryszard X 15 8 X 10 0 33
16 Ochmanek Jerzy X X 20 X 13 0 33
19 Flasz Bogusław X 10 13 3  X   3  29
20 Czapla Jerzy X 14 3 X 8 0 25
21 Boba Zbigniew X 12 10 X  0  22
22 Bieniek Adrian X 21 X X  0  21
23 Gach Krzysztof X X 19 X  0  19
23 Stachiewicz Tadeusz X X X 19 0
19
25 Wszołek Zbigniew X X X 18 X 0
18
26 Bieniek Dariusz X 16 X X  X  0 16
26 Michalski  Bolesław X 6 3 X 4 3 16
26 Skulski Grzegorz X 4 X X 12 0 16
29 Gołąbek Wojciech X 7 7 X X  0  14
29 Kaźmirek Damian X X 14 X  X   0  14
29 Pawlus Antoni X X X X 14 0 14
29 Stolarski Jacek X X X 14 X 0
14
33 Plewa Paweł X 3 3 X 3 0 9
33 Walusiak Piotr X 3 3 X X 3 9
35 Słowiński Nikodem - Junior X 5 X X  0  8
36 Osiński Artur 3 X 3 X X  0  6
37 Cielęcarz Paweł X X X X 5 0 5
38 Hodurek Władysław X X X 3 X 0
3
38 Karpicki Konrad 3 X X X X 0 3
38 Klisz Jan X X X 3 X 0
3
38 Łękawa Adam X X X X 3 0 3
38 Moczydłowski Franciszek X X 3 X  X 0 3
38 Rokosa Krzysztof X X X 3 X
0
3

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.